رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December

لوگوی مستند سینمایی «قهوه عثمانی» به کارگردانی نوژان حیدری و تهیه‌کنندگی میثم کریمی و رکسانا قهقرایی رونمایی و منتشر شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی مستند سینمایی «قهوه عثمانی»، در آستانه آغاز پخش، لوگوی مستند سینمایی «قهوه عثمانی» به کارگردانی نوژان حیدری رونمایی شد. این اثر که تهیه‌کنندگی آن را میثم […]

لوگوی مستند سینمایی «قهوه عثمانی» به کارگردانی نوژان حیدری و تهیه‌کنندگی میثم کریمی و رکسانا قهقرایی رونمایی و منتشر شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی مستند سینمایی «قهوه عثمانی»، در آستانه آغاز پخش، لوگوی مستند سینمایی «قهوه عثمانی» به کارگردانی نوژان حیدری رونمایی شد. این اثر که تهیه‌کنندگی آن را میثم کریمی و رکسانا قهقرایی برعهده داشته‌اند، درباره ماجراجویی در شهر استانبول است.
راوی فیلم به دنبال بررسی تاریخ، فرهنگ و عوامل توسعه در شهر به لایه‌های پنهان آن سر می‌زند و مکاشفه‌هایی را به ارمغان می‌آورد.
برج گالاتا، مسجد ایاصوفیه، ایستگاه قطار سیرکه‌جی، هتل پرا، میدان تقسیم، خیابان استقلال، موزه معصومیت، خانه آتاتورک و محله ایرانی‌های مقیم استانبول و… از لوکیشن‌هایی است که این اثر در آن‌ها فیلمبرداری شده است.
نویسندگی و روایت این اثر را نوژان حیدری برعهده داشته و حامد جوانی و علی مرادی فیلمبرداران این پروژه بوده‌اند. همچنین مهراب حسینی و نوژان حیدری تدوین این اثر را برعهده داشته‌اند.امید رجبی صدابردار نریشن «قهوه عثمانی» و مسعود نجاران مترجم این فیلم بوده‌اند.

 

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار