رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December

فیلم سینمایی «چارلی و سانی» با گویندگی ۲۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی محصول ایتالیا، فرانسه و اسپانیا در سال ۱۹۷۳ قرار است از شبکه سه سیما پخش شود.مدیر دوبله […]

فیلم سینمایی «چارلی و سانی» با گویندگی ۲۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی محصول ایتالیا، فرانسه و اسپانیا در سال ۱۹۷۳ قرار است از شبکه سه سیما پخش شود.مدیر دوبله این سینمایی بهمن هاشمی است. رضا آفتابی، رضا الماسی، دانیال الیاسی، علی بیگ محمدی، ارسلان جولایی، علی اصغر نیک رضایی، شیرین روستایی، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، زهرا سوهانی، مینا شجاع، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، محمد صادقیان، پویا فهیمی، کوروش فهیمی، نرگس فولادوند، امیرصالح کسروی، محمدطاهر ابوالقاسم، ملیکا ملک نیا، اکبر منانی، اردشیر منظم، غلامرضا مهرزادیان، علیرضا ناصحی، منوچهر والی زاده و بهمن هاشمی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این اثر درباره یک مرد کارگر نظافت و یک مرد کشتی گیر سابق است که به دنبال راهی برای بهتر شدن زندگی خود هستند.

فیلم با بازی باد اسپنسر هنرپیشه معروف فیلم های کمدی اکشن ایتالیایی در دهه های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ است که بسیاری از فیلم های او از تلویزیون قبلاً پخش شده اند، به خاطر ترکیب جذاب طنز و اکشن و در عین حال بازی خود باد اسپنسر، با استقبال مخاطب ایرانی روبه رو شده اند. بی گمان این فیلم می تواند خاطرات مخاطب ایرانی از این فیلم ها را دیگربار زنده کند و برایش جذاب باشد.

شبکه‌ی سه سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار