رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

شبکه نمایش چهارشنبه ۱۷ آبان همزمان با زادروز زنده یاد هادی اسلامی فیلم سینمایی «ساده لوح» به کارگردانی مهدی فخیم زاده را روی آنتن می برد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «ساده لوح» محصول سال ۱۳۷۰، ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.در خلاصه داستان این فیلم آمده است: […]

شبکه نمایش چهارشنبه ۱۷ آبان همزمان با زادروز زنده یاد هادی اسلامی فیلم سینمایی «ساده لوح» به کارگردانی مهدی فخیم زاده را روی آنتن می برد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «ساده لوح» محصول سال ۱۳۷۰، ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.در خلاصه داستان این فیلم آمده است: رحمان با پولی که به اسم تهیه مسکن از مردم گرفته فرار می کند و در مسافرخانه دو دوست به اسم غلام و عبدالله پناه می گیرد. وقتی ظاهراً رحمان کشته می شود، غلام و عبدالله مظنون اصلی شناخته می شوند اما آن ها چون بی گناهند پا به فرار می گذارند. ده سال بعد وقتی به شهرشان بر می گردند می فهمند که …
در این فیلم هادی اسلامی، حبیب اسماعیلی، خسرو امیرصادقی، پوراندخت مهیمن و مریم صفایی به هنرمندی پرداخته‌اند.
گفتنی است، فیلم سینمایی «ساده لوح» چهارشنبه شب ساعت ۱۹ پخش می‌شود و بازپخش آن روز پنجشنبه ساعت‌های  صبح ۸ و ۱۳ ظهر خواهد بود.

هادی اسلامی، هنرمند باسابقه سینما و تلویزیون کشورمان متولد ۱۷ آبان ماه ۱۳۱۸ بود که ۹ مرداد ۱۳۷۲ در سن ۵۳ سالگی در اثر سکته قلبی درگذشت.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار