رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Tuesday 28 November

برنامه «چرخ» در هفته پیش رو با محوریت نانو و با اجرا و سردبیری سیاوش عقدایی روی آنتن شبکه چهار سیما می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه امشب یکشنبه ۱۴ آبان به معرفی ستاد نانو و بررسی‌ دستاوردهای این ستاد از زمان تاسیس تا کنون می پردازد. […]

برنامه «چرخ» در هفته پیش رو با محوریت نانو و با اجرا و سردبیری سیاوش عقدایی روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه امشب یکشنبه ۱۴ آبان به معرفی ستاد نانو و بررسی‌ دستاوردهای این ستاد از زمان تاسیس تا کنون می پردازد. این برنامه گفتگویی هم با عماد احمدوند دبیر ستاد نانو دارد.
فردا دوشنبه ۱۵ آبان نیز این برنامه به موضوع «نانودارو چیست؟» می پردازد و سوالات مختلفی از جمله شرکت‌های تولیدکننده‌ نانوداروی ایرانی چطور از خروج ارز جلوگیری می‌کنند؟ یا چه آینده‌ای برای تولید نانوداروهای ایرانی پیش‌بینی می‌شود؟ پاسخ می دهد.

این برنامه روز سه شنبه ۱۶ آبان نیز به «نانو پوشش‌» و تعریف آن می پردازد و به این سوال جواب می دهد که تولید نانوپوشش‌ها در ایران چطور به صنایع کمک می‌کند. همچنین با طرح این سوال که کشور ما در کدام مرحله از تجاری‌سازی جهانی نانوپوشش‌ها قرار دارد؟ بحث در این باره را به پایان می رساند.

مجله علمی و فناوری «چرخ» در گروه علم و فناوری شبکه چهار تولید و هفته ای سه روز یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه ها ساعت ۱۹ پخش می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار