رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December

مجموعه مستند شش قسمتی «جهان ما» محصول سال ۲۰۲۲ در گونه علمی و حیات وحش از شبکه چهار پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه مستند جدید «جهان ما» محصول سال ۲۰۲۲ مستندی است علمی از دنیای حیات وحش که در ۶ قسمت از ۲۴ آبان به روی […]

مجموعه مستند شش قسمتی «جهان ما» محصول سال ۲۰۲۲ در گونه علمی و حیات وحش از شبکه چهار پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه مستند جدید «جهان ما» محصول سال ۲۰۲۲ مستندی است علمی از دنیای حیات وحش که در ۶ قسمت از ۲۴ آبان به روی آنتن شبکه چهارمی‌رود.مستند «جهان ما» اثری است که نقطهٔ کانونی آن تلاقی حیات وحش و تاریخ کیهان است و تلاش دارد تا تاریخ کیهان و رویدادهای آن را با حیات وحش و جریان زندگی روی زمین مرتبط سازد و ضمن پیوند این دو به یکدیگر روایتی منحصر‌به‌فرد از جنبه‌های تکراری حیات وحش ارائه دهد.
این مستند از IMDB دارای امتیاز بالای  ۷.۶ از ۱۰ است.
مجموعه «جهان ما» در قالب برنامه «چهارسوی علم» پخش خود را از روز شنبه ۲۰ آبان آغاز می کند. آخرین قسمت این مجموعه روز شنبه ۲۷ آبان خواهد بود.

برنامه «چهار سوی علم» روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار پخش می شود. تکرار هر قسمت در روز بعد در ساعت های  ۲ بامداد، ۷ صبح و ۱۵ بعد از ظهر روی آنتن می رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار