رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Wednesday 29 November

مستند «سیاره ما قبل تاریخ» با گویندگی اکبر منانی در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه حیات وحش، بازسازی شده و تاریخی محصول ۲۰۲۲ انگلیس، قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.مدیر دوبله و […]

مستند «سیاره ما قبل تاریخ» با گویندگی اکبر منانی در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه حیات وحش، بازسازی شده و تاریخی محصول ۲۰۲۲ انگلیس، قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.مدیر دوبله و صداپیشه این مستند اکبر منانی است.

در مجموعه مستند «سیاره‌ی ما قبل از تاریخ» به ۶۶ میلیون سال قبل سفر می‌کنیم، زمانی که دایناسورهای باشکوه و موجودات خارق العاده در خشکی، دریاها و آسمان پرسه می‌زدند. مجری و راوی اثر ریچارد آتنبوروست.

همانند آثار قبلی اتنبرو با مجموعه ای طرفیم که با تحقیق و پژوهشی کامل و دقیق، بخشی از تاریخ پنهان کره زمین را با استفاده از آخرین تکنولوژی های تصویری در بازسازی جانوران، به مخاطب ارائه می نماید. کیفیت بالا و چشمگیر جلوه های ویژه و بازسازی دنیای دایناسورها بسیار قابل توجه است. روایت جذاب و داستانی هر قسمت از جمله نکته های مثبت دیگر مجموعه است.

شبکه‌ی چهار سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار