رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
  • السبت ۲۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 9 December

مدیران شبکه تلویزیونی «من‌وتو» در پیامی از تعطیلی احتمالی این شبکه در سه ماه آینده خبر دادند. مدیران شبکه فارسی زبان «من‌وتو» که عملکردی برضد نظام جمهوری اسلامی ایران دارد از تعطیلی احتمالی این شبکه تلویزیونی در طول سه ماه آینده خبر دادند. کیوان و مرجان عباسی در پیامی که خطاب به کارمندان، همکاران و […]

مدیران شبکه تلویزیونی «من‌وتو» در پیامی از تعطیلی احتمالی این شبکه در سه ماه آینده خبر دادند.

مدیران شبکه فارسی زبان «من‌وتو» که عملکردی برضد نظام جمهوری اسلامی ایران دارد از تعطیلی احتمالی این شبکه تلویزیونی در طول سه ماه آینده خبر دادند.

کیوان و مرجان عباسی در پیامی که خطاب به کارمندان، همکاران و بینندگان تلویزیون «من وتو» در صفحات اجتماعی این شبکه منتشر کرده اند، از احتمال تعطیلی این شبکه تلویزیونی بعد از ۱۴ سال خبر دادند و یادآور شدند که در تأمین نیازهای مالی لازم برای ادامه فعالیت تلویزیون در سال‌های پیش رو با مشکلاتی روبه رو بوده‌اند که همین مساله احتمال تعطیلی شبکه را پررنگ‌تر کرده است.

در بخشی از این پیام آمده است:

«طی همه این سال‌ها ایده‌های متفاوتی را برای کسب درآمد به‌کار بردیم اما متأسفانه تا به امروز هیچ یک نتیجه بخش نبوده اند با وجود اینکه همواره در حفظ جایگاه خود به عنوان رسانه فارسی زبان ماهواره‌ای برتر به لحاظ تعداد مخاطب موفق بوده ایم اما در تأمین نیازهای مالی لازم برای ادامه فعالیت تلویزیون در سال‌های پیش رو با مشکلاتی روبه رو شدیم. در نهایت امروز به این نقطه رسیده ایم.

اگر بنا باشد تلویزیون من و تو آخرین پخش خود را در آینده‌ای نه چندان دور داشته باشد این پیام خداحافظی ما نیست … و در صورتی که مجبور به پایان کار خود باشیم این اتفاق زودتر از آخرین روز ماه ژانویه سال آینده نخواهد افتاد. بنابراین امید داریم که شما همچنان همراه ما باشید….»

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار