رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
  • السبت ۲۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 9 December

مستند «رومانو کاگونی، عکاس جنگ» پیرامون سرگذشت رومانو کاگونی، عکاس بین‌المللی اهل ایتالیا که یکی از برجسته‌ترین عکاسان قرن بیستم میلادی شمرده می‌شود، امروز دوشنبه ساعت ۱۸ به روی آنتن افق سیما می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، عکاسی جنگ شاخه‌ای از عکاسی‌ است که به ثبت تصاویر از درگیری‌های […]

مستند «رومانو کاگونی، عکاس جنگ» پیرامون سرگذشت رومانو کاگونی، عکاس بین‌المللی اهل ایتالیا که یکی از برجسته‌ترین عکاسان قرن بیستم میلادی شمرده می‌شود، امروز دوشنبه ساعت ۱۸ به روی آنتن افق سیما می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، عکاسی جنگ شاخه‌ای از عکاسی‌ است که به ثبت تصاویر از درگیری‌های مسلحانه و زندگی در مناطق جنگ‌زده می‌پردازد. این سبک به مردم کمک می‌کند تا عمق یک فاجعهٔ جنگی را که از طریق رسانه‌های مکتوب قابل انتقال نیست، بیشتر درک کنند. در دنیای امروز جنگ، جنگ روایت‌هاست. در جنگ روایت‌ها حضور فردی آگاه جهت پوشش تصویری از این مناطق و رساندن صدای مظلومیت مردمانی که تحت زور قرار گرفته‌اند، بیشتر احساس می‌شود.مستند «رومانو کاگونی، عکاس جنگ» سرگذشت رومانو کاگونی، عکاس بین المللی اهل ایتالیا که یکی از برجسته‌ترین عکاسان قرن بیستم میلادی شمرده می‌شود. نکته جالب درباره کار حرفه‌ای این عکاس این است که، عکس‌های او بر روی جلد مجلات و روزنامه‌های مهم در اروپا و آمریکا منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند مستند «رومانو کاگونی، عکاس جنگ» را دوشنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۸ و تکرار آن را روز بعد ساعت ۲ بامداد و ۱۰ صبح از قاب افق سیما به تماشا بنشینند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار