رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Tuesday 28 November
فیلم ببینید و کتاب گوش کنید

اقدام جدید فیلم‌نت به مناسبت هفته کتاب

عرضه کتاب صوتی ۳ شاهکار از ادبیات و سینمای جهان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نسخه صوتی سه کتاب مطرح ادبیات جهان در کنار فیلم‌های سینمایی اقتباس شده از آنها در فیلم‌نت عرضه شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم‌نت، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی پلتفرم فیلم‌نت با همراهی […]

عرضه کتاب صوتی ۳ شاهکار از ادبیات و سینمای جهان

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نسخه صوتی سه کتاب مطرح ادبیات جهان در کنار فیلم‌های سینمایی اقتباس شده از آنها در فیلم‌نت عرضه شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم‌نت، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی پلتفرم فیلم‌نت با همراهی اپلیکیشن نوار سه فیلم سینمای جهان که فیلمنامه آنها اقتباسی از آثار مطرح ادبیات جهان هستند به همراه نسخه صوتی این کتاب‌ها را عرضه کرد.

فیلم‌های ماتیلدا، پدرخوانده ۱ و رهایی از شاوشنک سه اثری هستند که از چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ و به مدت ۱۴ روز عرضه شده‌اند.

فیلم های سینمایی «پدر خوانده» ساخته فرانسیس فورد کاپولا با بازی آل پاچینو، دایان کیتون، مارلون براندو و …، «رهایی از شاوشنک» ساخته فرانک دارابونت با بازی تیم رابینز، مورگان فریمن، باب گانتن و…، «ماتیلدا» ساخته دنی دویتو با بازی دنی دویتو، مارا ویلسون، رئا پرلمان با دوبله و زیرنویس فارسی به همراه فایل صوتی کتاب های آنها در بخش «سینما و کتاب» فیلم‌نت عرضه شده اند.

«ماتیلدا» نوشته رولد دال با ترجمه پروین علی‌پور و گویندگی نرگس آهازان و پیمان قریب‌پناه، «پدرخوانده» نوشته ماریو پوزو با ترجمه حبیب الله شهبازی و گویندگی پیمان قریب‌پناه و «رهایی از شاوشنک» نوشته استفن کینگ با ترجمه ماندانا قهرمانلو و گویندگی شهاب ایلکا از جمله کتاب‌های صوتی هستند که به همراه فیلم‌های آنها در فیلم‌نت عرضه شده‌اند.

سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده خواندنی است» از بیست‌وسوم تا سی‌ام آبان‌ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار