رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

مینی سریال اقتباسی «خانه ای در باد» بر اساس رمانی از چارلز دیکنز از یکشنبه ۵ آذر به روی آنتن شبکه چهار می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مینی سریال ۸ قسمتی  «خانه ای در باد» به کارگردانی مشترک جاستین چادویک و سوزانا وایت، محصول سال ۲۰۰۵ آمریکا و انگلستان […]

مینی سریال اقتباسی «خانه ای در باد» بر اساس رمانی از چارلز دیکنز از یکشنبه ۵ آذر به روی آنتن شبکه چهار می رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مینی سریال ۸ قسمتی  «خانه ای در باد» به کارگردانی مشترک جاستین چادویک و سوزانا وایت، محصول سال ۲۰۰۵ آمریکا و انگلستان است از بامداد یکشنبه، ۵ آذر از شبکه چهار پخش خواهد شد.منتقدان ادبی، قصه «خانه‌ای در باد» را یکی از بهترین و جذاب‌ترین داستان‌های چارلز دیکنز معرفی کرده‌اند. به گفته آنها، این داستان یکی از پیچیده‌ترین، طولانی‌ترین و پرانرژی‌ترین نوشته‌های دیکنز به حساب می‌آید. فیلمنامه اقتباسی این مجموعه با نگاهی به داستان پرخواننده این نویسنده کلاسیک نوشته شده است.
داستان این سریال به ناعدالتی‌های دستگاه قانونی انگلستان و داستان های موازی دیگری از جمله وضع زندگی طبقه فقیر انگلیس و روابط مافیا در دستگاه‌های قضایی اشاره دارد.

آنا مکس ول مارتین، دنیز لاوسون، کری مولیگان ، فین مورل، گیلین اندرسون، تام گورگسون، چارلز دنس، پاتریک کندی از جمله بازیگران این سریال هستند.

این مینی سریال از روز یکشنبه ۵ آذر در هشت روز متوالی در ساعت صفر بامداد از شبکه چهار پخش و در روز بعد در ساعت های ۱۱ و ۱۸ تکرار می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار