رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December

ویژه برنامه زنده «حوالی کتاب» امروز سه شنبه ۳۰ آبان ماه میزبان معصومه صفایی راد نویسنده و مترجم می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «حوالی کتاب» امروز با حضور معصومه صفایی‌ راد، مترجم کتاب‌های «اسکار و خانم و صورتی»، «مادام مینگ و ده فرزند نداشته اش» و داستان معروف […]

ویژه برنامه زنده «حوالی کتاب» امروز سه شنبه ۳۰ آبان ماه میزبان معصومه صفایی راد نویسنده و مترجم می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه «حوالی کتاب» امروز با حضور معصومه صفایی‌ راد، مترجم کتاب‌های «اسکار و خانم و صورتی»، «مادام مینگ و ده فرزند نداشته اش» و داستان معروف «شازده کوچولو» تماشایی می شود.  از صفایی راد تاکنون ۴ سفرنامه با عنوان‌های «بدو دجله بدو»، «استانبولچی»، «به صرف قهوه و پیتا» و «آنجا که باد کوبد» منتشر شده است.
بر اساس این گزارش، ویژه برنامه حوالی کتاب با شعار «آینده خواندنی است» با بخش‌های متنوع فرهنگی مانند گفت‌وگو با اهالی کتاب (نویسندگان، ناشران، مروجین کتاب و…) معرفی تازه‌های کتاب، گزارش از فعالیت هفته کتاب در کشور و… تماشایی می‌شود.
گفتنی است، ویژه برنامه «حوالی کتاب» به مناسبت سی‌ویکمین دوره هفته کتاب از ۲۳ آبان ماه به مدت یک هفته هر روز ساعت ۱۵:۳۰ به طور مشترک از شبکه کتاب و شبکه تهران پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار