رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۲۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 2 March

سریال «طلا» با گویندگی ۳۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سریال در گونه جنایی، درام و تاریخی محصول انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه تماشا پخش شود .مدیر دوبله […]

سریال «طلا» با گویندگی ۳۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سریال در گونه جنایی، درام و تاریخی محصول انگلیس در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه تماشا پخش شود .مدیر دوبله این سریال ناهید امیریان است. دانیال الیاسی، شهراد بانکی، محمد بهاریان، باران بهرامی، کریم بیانی، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، امیر حکیمی، مونا خجسته، شیرین روستایی، آرزو روشناس، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، محمد صادقیان، سحر صحامیان، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، امیربهرام کاویانپور، نسرین کوچک خانی، کسری کیانی، مریم معینیان، علی منانی، امیر منوچهری، علی همت مومیوند، حسین نورعلی، نازنین یاری و ناهید امیریان صداپیشه های این اثر بوده اند.

این سریال درباره سرقت شش تن طلا در سال ۱۹۸۳ در لندن است که در زمان خود بزرگ ترین دزدی تاریخ به‌حساب می‌آمد.

اثر یک سریال پلیسی است که بر مبنای یک ماجرای واقعی مشهور به سرقت برینکس ساخته شده است. این سریال شش قسمتی ساخت و سازی دقیق و موثر دارد و شیوه روایت پرتعلیق با گره افکنی های فراوان بر جذابیت اثر افزوده است. بازی های روان و طراحی صحنه دقیق با تمرکز بر نشان دادن جزئیات وقایع حادثه از نقاط قوت این اثر محسوب می شود.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی تماشا، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار