رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Thursday 23 May
  • پنجشنبه 23 آذر 1402 - 18:03
  • کد خبر : 138170
  • تئاتر
  • چاپ خبر : میزبانی پردیس تئاتر تهران از مرحله بازبینی بخش استانی «تئاتر فجر»

پردیس تئاتر تهران به مدت پنج روز میزبان بازبینی‌های بخش استانی چهل‌ودومین جشنواره تئاتر فجر شد. به نقل از روابط‌عمومی پردیس تئاتر تهران، امین اشرفی رییس پردیس تئاتر تهران و مدیر خانه نمایش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: پردیس تئاتر تهران از روز ۲۲ آذر به مدت پنج روز میزبان بازبینی‌های بخش استانی تئاتر […]

پردیس تئاتر تهران به مدت پنج روز میزبان بازبینی‌های بخش استانی چهل‌ودومین جشنواره تئاتر فجر شد.

به نقل از روابط‌عمومی پردیس تئاتر تهران، امین اشرفی رییس پردیس تئاتر تهران و مدیر خانه نمایش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: پردیس تئاتر تهران از روز ۲۲ آذر به مدت پنج روز میزبان بازبینی‌های بخش استانی تئاتر فجر خواهد بود. بر همین اساس و با حضور اعضای هیات انتخاب، سالن‌های «استاد رشیدی»، «استاد مشایخی»، «استاد نصیریان» و «پلاتو یک» از ساعت ۸ صبح تا ۲۲ محل اجرای هنرمندان و بازبینی‌ها انتخاب شده است. همچنین اعضای هیات سه نفره؛ مهرداد کوروش‌نیا، توحید معصومی و محمدمهدی خاتمی به عنوان داوران این بخش از چهل‌ و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر برای بازبینی و تماشای اجراهای استانی نقاط مختلف کشور، در این مجموعه حضور دارند.

اشرفی با بیان اینکه این روزها و همزمان با آغاز فعالیت‌های جشنواره تئاتر فجر تمامی سالن‌های پردیس تئاتر تهران میزبان رفت و آمدها و فعالیت‌های متنوعی است، افزود: ضبط و پخش یک برنامه تلویزونی ویژه کودک و نوجوان و همچنین ضبط یک برنامه تلویزیونی برای شبکه یک از دیگر فعالیت‌هایی است که در این مجموعه در حال انجام است؛ این در حالی است که با برنامه‌ریزهای انجام شده سعی شده است تا خللی در تمرین گروه‌های نمایشی و کلاس‌های آموزشی تئاتر که از قبل در این مجموعه مشغول تمرین اجراهای خود هستند، ایجاد نشود.

همچنین سالن سینما پردیس تئاتر تهران با اکران فیلم‌های «هتل» ساعت اکران ۱۸ و ۲۲، «گیج‌گاه» ساعت ۲۰ و «بچه زرنگ» ساعت ۱۶ میزبان مخاطبان و شهروندان به هنر سینما است.

پردیس تئاتر تهران با در اختیار داشتن پنج بلک‌باکس ( استاد رشیدی، استاد مشایخی، استاد نصیریان، استاد کشاورز و استاد محمد)، یک سالن اصلی با ظرفیت حدود ۹۰۰ نفر، ۲ پلاتو و همچنین یک سالن سینما، میزبان هنرمندان کشور و فعالیت‌های مرتبط با هنرهای نمایشی است. این مجموعه با امکانات ویژه در منطقه ۱۵ واقع شده است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار