رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February
  • شنبه 21 بهمن 1402 - 13:30
  • کد خبر : 141971
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «ستوان آینیشمور» در پردیس تئاتر شهرزاد

نمایش «ستوان آینیشمور» با طراحی و کارگردانی شکوفه چرخی هر شب ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای اثر، نمایش «ستوان آینیشمور» به نویسندگی مارتین ‌مک ‌دونا، ترجمه زهرا جواهری، تهیه‌کنندگی فاطمه بامستی و با طراحی و کارگردانی شکوفه چرخی از ۲۲ بهمن ماه […]

نمایش «ستوان آینیشمور» با طراحی و کارگردانی شکوفه چرخی هر شب ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای اثر، نمایش «ستوان آینیشمور» به نویسندگی مارتین ‌مک ‌دونا، ترجمه زهرا جواهری، تهیه‌کنندگی فاطمه بامستی و با طراحی و کارگردانی شکوفه چرخی از ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود.
در خلاصه داستان اثر چنین آمده است: «بیایین تو. بیایین تو. دارم بابام رو می کُشم!»
در این نمایش امیر عبادی، علی پیله‌ور، امیر زمانی فرد، محمد رضایی، نرگس موسوی، افق ایرجی، امیرحسین فهادان، میلاد صفوی و مهدی شاهی به ایفای نقش می‌پردازند.
گفتنی است؛ شکوفه چرخی کارگردان اثر، پیش از این، نمایش‌های «پشت کلانتری، کوچه اول، تیر چراغ برق» و «خنده در طبقه بیست و سوم» را در مقام کارگردان روی صحنه برده است و «ستوان آینیشمور» سومین تجربه کارگردانی او به شمار می‌رود.
شکوفه چرخی در یادداشتی کوتاه درباره اجرای اثر جدیدش نوشته است:«گاهی به اندکی جرأت نیاز داریم تا ما را از رضایت شوکه کند و به مقداری پوچی شرورانه که ما را بیدار و شاید… . نمایشنامه «ستوان آینیشمور» مارتین مک دونا اثری سرشار از طنز تلخ و سرگرم کننده است که تحت تأثیر سبک گروه طنز مونتی پایتون ها قرار گرفته است.»
دیگر عوامل نمایش «ستوان آینیشمور» عبارتند از:
دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: فهیمه حیدری، منشی صحنه: سعیده کامرانی، طراح صحنه: شکوفه چرخی، مدیر صحنه: سینا کثیر و علی بیات، نور و صدا: امیر خسروجردی، طراح گریم: زهرا عادلخانی، مجری گریم: محدثه رازگردانی، طراح لباس: لیلا قزلباش و شکوفه چرخی، دستیار لباس: پیمان عبادی و مهتاب نیکبخت، طراح پوستر و بروشور: مانی محمدیان، تبلیغات فضای مجازی و امور رسانه‌ای: حسن لشنی، رایکا رمضانی و فرزاد ‌جمشیددانایی، عکاسان: آیدا عظیمی و مینا محمدی قاهان، فیلمبردار: مجید افشارپور، مشاور حقوقی: راحله قلی‌زاده.
نمایش «ستوان آینیشمور» از ۲۲ بهمن ماه تا ۲۵ اسفند ماه سال جاری در ساعت ۱۸ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود و علاقمندان به تماشای اثر می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال و یا گیشه پردیس تئاتر شهرزاد به نشانی: خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو،‌ بعد از سفارت ایتالیا، شماره ۷۶ – ۷۴ مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار