رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۱۷ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Wednesday 24 July

مینی سریال جدید جنایی – معمایی ۶ قسمتی «شروود» از بامداد یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه از شبکه چهار پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مینی سریال جدید ۶ قسمتی «شروود» سریالی است در گونه درام، جنایی و معمایی  محصول ۲۰۲۲ انگلستان به کارگردانی جیمز گراهام که از بامداد […]

مینی سریال جدید جنایی – معمایی ۶ قسمتی «شروود» از بامداد یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه از شبکه چهار پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مینی سریال جدید ۶ قسمتی «شروود» سریالی است در گونه درام، جنایی و معمایی  محصول ۲۰۲۲ انگلستان به کارگردانی جیمز گراهام که از بامداد یکشنبه ۱۶ اردیبهشت به روی آنتن شبکه چهار می رود.دیوید موریسی، لسلی منویل، رابرت گلنیستر در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.
این سریال توانسته امتیاز ۷ از ۱۰ از درگاه تخصصی IMDB کسب کند و برنده جایزه BAFTA در سال ۲۰۲۳ شود.
«شروود» داستان اهالی دهکده معدنی ناتینگهام شایر را روایت می‌کند که گرفتار جنایاتی عجیب هستند. در این دهکده که روزگاری در دههٔ هشتاد یک اعتصاب و سرکوب کارگری گسترده را از سر گذرانده است و اهالی از آن تاریخ به بعد روبروی هم قرار گرفته‌اند، فردی با تیروکمان آدم می‌کشد. قتل‌هایی که به نظر ریشه در همان اتفاقات سال‌ها قبل دارد و حالا کارآگاه ایان سنت کلر به دنبال یافتن قاتل است.
این سریال از یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت، در ۶ شب متوالی در ساعت صفر بامداد پخش، و تکرار آن در ساعت های ۱۱ و ۱۸ همان روز انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار