رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۶ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 13 July
  • چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403 - 13:37
  • کد خبر : 146411
  • تئاتر
  • چاپ خبر : شروع دور دوم اجراهای «امشب به صرف بورش و خون» از ۳۱ خرداد

با پایان دور اول اجراهای نمایش «امشب به صرف بورش و خون» به کارگردانی صابر ابر در ۱۱ خرداد، دور دوم اجراهای این اثر نمایشی از ۳۱ خرداد آغاز خواهد شد. نمایش «امشب به صرف بورش و خون» نوشته مهدی یزدانی‌خرم و کارگردانی صابر ابر که از ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ در بلک‌باکس پردیس تئاتر و […]

با پایان دور اول اجراهای نمایش «امشب به صرف بورش و خون» به کارگردانی صابر ابر در ۱۱ خرداد، دور دوم اجراهای این اثر نمایشی از ۳۱ خرداد آغاز خواهد شد.

نمایش «امشب به صرف بورش و خون» نوشته مهدی یزدانی‌خرم و کارگردانی صابر ابر که از ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ در بلک‌باکس پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب روی صحنه رفته است، تا ۱۱ خرداد دور اول اجراهای خود را به پایان می‌رساند.

با توجه به استقبال مخاطبان از اجرای «امشب به صرف بورش و خون»، دور دوم اجراهای این اثر نمایشی از ۳۱ خرداد آغاز خواهد شد.

پیش‌فروش بلیت‌های دور دوم اجراهای «امشب به صرف بورش و خون» نیز از طریق سایت تیوال آغاز شده است.

دانشجویان رشته‌های مختلف می‌توانند در «یکشنبه‌های دانشجویی» با تخفیف به تماشای این اثر نمایشی بنشینند.

صابر ابر این مونولوگ را که بر اساس رمان «نازنین» فئودور داستایوفسکی و ترجمه یلدا بیدختی شکل گرفته است، در کنار فاطمه نقوی به صحنه می‌برد.

دیگر عوامل نمایش «امشب به صرف بورش و خون» عبارتند از: مجری طرح: امیرسپهر تقی‌لو، طراح صحنه: صابر ابر، طراح لباس: ندا نصر، طراح گرافیک: فرهاد فزونی، طراح نور: نیلوفر نقیب ساداتی، محمدرضا رحمتی، طراح گریم: لعیا خرامان، طراح صدا: عرشیا باقری، تبلیغات: استودیو این/جا، تبلیغات مجازی: آریان امیرخان (قیلم نیوز)، دستیار کارگردان: جواد باقری، گروه کارگردانی: الهام میرشفیعی، نیما سکوت، دستیار تهیه و تولید: محمدامین ساکی.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار