رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

مستند «سفر برق: داستان انرژی» با گویندگی ۱۵ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند اجتماعی محصول انگلیس در سال ۲۰۲۰ قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.مدیر […]

مستند «سفر برق: داستان انرژی» با گویندگی ۱۵ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند اجتماعی محصول انگلیس در سال ۲۰۲۰ قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند لادن سلطان پناه و صدابردار آن روژین جشن سده است. آزاده اکبری، شهراد بانکی، محمد بهاریان، ارسلان جولایی، الهام چارانی، اعظم سادات دلبری، مسعود سلطانی، ابوالفضل شاه بهرامی، علیرضا شایگان، فاطمه صبا، نغمه عزیزی پور، امیرصالح کسروی، علی منانی، نیما نکویی فرد و لادن سلطان پناه صداپیشه های این اثر بودند.

این مستند داستان انرژی، مهم ترین منبع قرار گرفته در اختیار بشر را به تصویر کشیده و نشان می‌دهد که چگونه در آب، غذا، شهرها، وسایل حمل و نقل و حتی جنگ‌ها ردپایی از انرژی وجود دارد. همچنین چگونگی مهار چنین نیرویی را به منظور توسعه و پیشرفت بیشتر انسان بررسی کرده است.

مستندی تحقیقی با قسمت های یک ساعته که اطلاعات زیادی را در مورد موضوع در اختیار مخاطب قرار می دهد. در هر قسمت در ابتدا کاربرد امروزی یک نوع انرژی را بیان کرده و سپس با سفر به عقب در زمان، رازهای اهمیت آن و چگونگی مهار چنین نیرویی را به منظور توسعه و پیشرفت بیشتر بشریت، به تصویر کشیده و با مستنداتی تاریخی، از داستان ها و رموز پشت آن پرده برداری می کند.

شبکه‌ی مستند، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار