رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

پانزدهمین قسمت از برنامه «کار خونه» با حضور بانویی از استان خراسان رضوی، پنجشنبه ۱۷ خرداد حوالی ساعت ۱۹:۴۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این قسمت از برنامه «کار خونه» ‌روایت داستان زندگی پر فراز و نشیب « سمانه بادوغی»، ساکن شهر «کاشمر» استان […]

پانزدهمین قسمت از برنامه «کار خونه» با حضور بانویی از استان خراسان رضوی، پنجشنبه ۱۷ خرداد حوالی ساعت ۱۹:۴۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این قسمت از برنامه «کار خونه» ‌روایت داستان زندگی پر فراز و نشیب « سمانه بادوغی»، ساکن شهر «کاشمر» استان خراسان رضوی است که در حیطه پرورش گل و گیاه فعالیت دارد. این بانو توانسته به عنوان راهبر شغلی با توجه به ظرفیت‌ها  و فضاهای موجود در شهر کاشمر و روستاهای اطراف  محل زندگیش و علی رغم شکست‌های متعدد باعث ایجاد اشتغالزایی برای خود، خانواده اش و سی و هفت نفر از مردم منطقه شود.در این قسمت از مستند، «رضا سلم آبادی» مدیرکل کمیته امداد استان خراسان رضوی، ضمن بازدید از طرح اشتغالزایی خانم بادوغی، درباره بررسی راهکارهای ساماندهی و حمایتی از مشاغل خانگی توسط کمیته امداد، صحبت خواهند کرد. هدف از ساخت مستند «کار خونه» حمایت از مشاغل خانگیست که به عنوان کسب و کاردر جهت ایجاد درآمد در خانواده، نقش مهمی ایفا می‌کنند.

مستند «کار خونه» کاری است از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی، کارگردانی رضا داستانی و با مدیریت هماهنگی آزاده بهرامی که پانزدهمین قسمت آن پنجشنبه ۱۷ خرداد حوالی ساعت ۱۹:۴۵ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار