رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۶ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 13 July

ویژه برنامه سلام تهران به مناسبت فرارسیدن سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه الزهرا (س)، جمعه شب ساعت ۲۲ با برگزاری مراسم عقد یک زوج جوان از آنتن شبکه پایتخت تماشایی می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران سیما، گروه اجتماعی شبکه تهران، در سالروز پیوند […]

ویژه برنامه سلام تهران به مناسبت فرارسیدن سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه الزهرا (س)، جمعه شب ساعت ۲۲ با برگزاری مراسم عقد یک زوج جوان از آنتن شبکه پایتخت تماشایی می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران سیما، گروه اجتماعی شبکه تهران، در سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ویژه برنامه عیدانه و شاد سلام تهران را به مدت ۱۲۰ دقیقه روی آنتن تهرانی ها می برد.

این برنامه با تمرکز روی موضوع ازدواج و طراحی فضایی شاد و مفرح از میهمانان مختلفی میزبانی می کند. قرار است در سلام تهران عیدانه، گروه های هنری، خوانندگان و گروه های آیینی به اجرا بپردازند. همچنین با دعوت از یک مسئول گروه جهادی که در حوزه ازدواج فعالیت می کند موضوع ازدواج آسان، چگونگی تدارک جشن های ازدواج و … نیز تبیین شود.
برپایی سفره عقد و برگزاری مراسم عقد یک زوج جوان با حضور خانواده های این زوج جوان، از دیگر تمهیدات سلام تهرانی ها برای این شب به یاد ماندنی است.
سفره آرایی و تزئین سفره عقد نیز بخش دیگری از این برنامه است که به تهیه کنندگی ساسان گلستانه، اجرای ابوالفضل اینانلو، هومن ستوده و صاحبه عظیمی به همت گروه اجتماعی روی آنتن شبکه تهران سیما می رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار