رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

برنامه «تقاطع» با بررسی نظرات طیف‌های مختلف جامعه در خصوص انتخابات از شبکه چهار سیما پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «تقاطع» برنامه‌ای زنده و گفت‌وگو محور است که با توجه به نیاز جامعه در هنگامه انتخابات ریاست جمهوری، موضوعات اساسی مبتلا به کشور را، با تضارب آرای […]

برنامه «تقاطع» با بررسی نظرات طیف‌های مختلف جامعه در خصوص انتخابات از شبکه چهار سیما پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «تقاطع» برنامه‌ای زنده و گفت‌وگو محور است که با توجه به نیاز جامعه در هنگامه انتخابات ریاست جمهوری، موضوعات اساسی مبتلا به کشور را، با تضارب آرای طیف های مختلف جامعه  اعم از اندیشمندان و نخبگان و مشارکت عامه مردم، به بحث می‌گذارد.این مجموعه برنامه شامل ۱۶ قسمت تقریبا ۹۰ دقیقه‌ای است که در هر قسمت از برنامه از ۵ مهمان متخصص دعوت می‌شود تا پیرامون موضوع برنامه به بحث و مناظره بپردازند و از آنجا که برنامه به صورت زنده به روی آنتن می‌رود، مخاطبان برنامه نیز می‌توانند به صورت برخط با سامانه پیامکی برنامه نظرات خود را مطرح و با برنامه ارتباط محتوایی داشته باشند.

سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران و سیاست داخلی جمهوری اسلامی ایران، کلان موضوعات این برنامه هستند. از زیر موضوعات سیاست خارجی کشور می‌توان تعامل با جهان، نظام سلطه، برجام و مذاکرات، تعامل با شرق و غرب، هژمونی گفتمان مقاومت و از زیر موضوعات سیاست داخلی جمهوری اسلامی ایران می توان حکمرانی فرهنگی، معضلات و آسیب های اجتماعی، حکمرانی اقتصادی، حکمرانی رسانه ای را برشمرد.
تهیه کنندگی این برنامه را علی مقدم، کارگردانی هنری آن را کوشا دهقان، سردبیری را سجاد فخرایی و اجرای  آن را کورش علیانی عهده‌دار هستند و یک تیم محتوایی نیز در اتاق فکر و تحریریه این برنامه به پشتیبانی محتوایی آن اهتمام می‌ورزند.

«تقاطع» به مدت ۱۶ شب، هر شب ساعت ۲۲:۳۰ تا دو روز مانده به انتخابات به روی آنتن شبکه چهار می‌رود و تکرار آن در روز بعد ساعت ۱۳:۳۰ خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار