رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۵ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Monday 22 July

مستند «دومینو» با موضوع نگهداری سگ توسط برخی افراد پرداخته و مشکلات و خطراتی را که برای مردم ایجاد کرده است هر پنج‌شنبه ساعت ۱۶ به روی آنتن افق سیما می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، نگهداری حیوانات خانگی در دو دهه اخیر به یکی از معضلات جامعه ایران تبدیل […]

مستند «دومینو» با موضوع نگهداری سگ توسط برخی افراد پرداخته و مشکلات و خطراتی را که برای مردم ایجاد کرده است هر پنج‌شنبه ساعت ۱۶ به روی آنتن افق سیما می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، نگهداری حیوانات خانگی در دو دهه اخیر به یکی از معضلات جامعه ایران تبدیل شده است. نظرات بدون تحلیل و افراطی در برخی اوقات باعث چالش‌های جدی در زمینه نگهداری سگ در کشور شده است. مجموعه مستند «دومینو» به موضوع نگهداری سگ توسط برخی افراد پرداخته و مشکلات و خطراتی را که برای مردم ایجاد کرده است بررسی می‌کند.قسمت اول و دوم سریال مستند «دومینو»، با موضوع مخاطرات محیط زیستی فرهنگ سگ‌دوستی به روی آنتن می‌رود.

قسمت سوم «دومینو» به خلاء‌های قانونی این پدیده پرداخت و قسمت چهارم آن، به بیماری‌های مشترک انسان و سگ (زئونوس‌ها) اختصاص دارد.

مجموعه مستند «دومینو» به تهیه کنندگی محمدرضا عبدالحمیدی و کارگردانی میثم ملکی پور هر هر پنجنشبه ساعت ۱۶ به روی آنتن شبکه افق سیما می‌رود.
دیگر عوامل پروژه‌ی دومینو عبارتند از:

زهره آقایی تدوینگر، فاطمه کوخائی مدیر تولید، میثم ملکی‌پور، کارگردان هنری، محمدحسین بستان منش گرافیست و تدوینگر، سیامک مختاری، سعید مطلبی، سهیل حشمتی، عرفان زرندی، محمد امین عاسوند و علی اکبر فتحی‌نژاد فیلمبرداران و عوامل تولید این مستنداند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار