رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۱۷ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Wednesday 24 July

قسمت هشتم از فصل دوم مجموعه مستند «پا به ماه» با عنوان «مهمان ناخوانده» به کارگردانی ملیکا صدوقی و تهیه کنندگی مهدیه سادات محور امشب چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «مهمان ناخوانده» روایت مادری در شهرستان گناباد است که […]

قسمت هشتم از فصل دوم مجموعه مستند «پا به ماه» با عنوان «مهمان ناخوانده» به کارگردانی ملیکا صدوقی و تهیه کنندگی مهدیه سادات محور امشب چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «مهمان ناخوانده» روایت مادری در شهرستان گناباد است که فرزند سوم را باردار شده و همزمان با این بارداری زندگی چهارنفره آنها با چالش های جدیدی مواجه می شود. این بخش از مستند پا به ماه قصه تصمیم گیری های سخت است.فصل دوم این مجموعه مستند که به همت گروه خانواده شبکه دو و در خانه هنری رسانه‌ای دیما به تهیه کنندگی مهدیه‌سادات محور تولید شده، محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است و چهارشنبه هر هفته حوالی ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. تکرار مستند پا به ماه پنجشنبه‌ها از شبکه مستند حوالی ساعت ۱۸ و جمعه‌ها حوالی ساعت ۹:۴۵ از شبکه دو سیما است.
گفتنیست فصل اول این مجموعه مستند از شبکه سه سیما و افق پخش شد، و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار