رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۵ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Monday 22 July
  • شنبه 26 خرداد 1403 - 12:26
  • کد خبر : 148463
  • تئاتر
  • چاپ خبر : جنگ جهانی دوم در بوتیک تئاتر ایران

نمایش «جنگ جهانی دوم با مرگ مادرم شروع شد» به کارگردانی علیرضا شکیبا در بوتیک تئاتر ایران به روی صحنه می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از مدیر روابط عمومی اثر، نمایش «جنگ جهانی دوم با مرگ مادرم شروع شد» به نویسندگی علیرضا شکیبا، خورشید فیاض و کارگردانی علیرضا شکیبا و تهیه کنندگی […]

نمایش «جنگ جهانی دوم با مرگ مادرم شروع شد» به کارگردانی علیرضا شکیبا در بوتیک تئاتر ایران به روی صحنه می رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از مدیر روابط عمومی اثر، نمایش «جنگ جهانی دوم با مرگ مادرم شروع شد» به نویسندگی علیرضا شکیبا، خورشید فیاض و کارگردانی علیرضا شکیبا و تهیه کنندگی رکسانا خلوتی از ۲۷ خردادماه سال ۱۴۰۳ در ساعت ۱۸:۰۰ به مدت ۴۰ دقیقه در سالن شماره ۴ بوتیک تئاتر ایران به روی صحنه می رود.
این نمایش نگاهی متفاوت و مینی‌مال به زندگی آدلف هیتلر در چند دوره زندگی اش و در چند اپیزود بر اساس داستان واقعی زندگی اش دارد و اگر در دانشگاه مونیخ برای هیتلر فقط یک صندلی خالی می شد ، شاید ما الان اینجا نبودیم!!!
در این نمایش سینا باقری،سمانه محبیان، ترنم خدری پور، پارسا سلیمی، آریانا فرهادی پور، مریم پور رمضانی، الین اخوی، سورنا بداغی، فائزه طرسکی، فاطمه طرسکی و دیانا خداداد به ایفای نقش می پردازند.
عوامل دیگری که در این نمایش نقش دارند، عبارتند از: مجری طرح: آکادمی ‌بازیگری ‌پانیذ، دستار: سام مدبرنیا، منشی صحنه: هومن چراغی، چهره پرداز: ملیکا افضلی راد، نورپردازی و موسیقی: ترانه توکلی، تیزر: سینا صفوی، پانیذ اسماعیلی، مدیر روابط عمومی: پیام احمدی کاشانی و عکاس: پیام احمدی کاشانی
نمایش «جنگ جهانی دوم با مرگ مادرم شروع شد» از مورخ ۲۷ خرداد تا ۲ تیرماه در سالن ۴ بوتیک تئاتر ایران به روی صحنه می رود. علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیط به سایت تیوال یا به نشانی خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، جنب پردیس تئاترشهرزاد، شماره ۷۴ مراجعه فرمایند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار