رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
  • الثلاثاء ۱۶ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Tuesday 23 July
  • دوشنبه 4 تیر 1403 - 16:55
  • کد خبر : 148993
  • تئاتر
  • چاپ خبر : پلتفرم ایده‌نما با رویکرد حمایت از تئاتر و سینمای کوتاه راه‌اندازی شد

ایده‌نما، جدیدترین پلتفرم آنلاین حوزه هنرهای نمایشی و تصویری با رویکرد حمایت از تئاتر و سینمای کوتاه راه‌اندازی شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، پلتفرم‌ آنلاین ایده‌نما با هدف حمایت از جامعه تئاتر و سینمای کوتاه ایران فعالیت خود را آغاز کرد. ایده‌نما، صرفاً یک پلتفرم تجاری نیست بلکه با نگاه […]

ایده‌نما، جدیدترین پلتفرم آنلاین حوزه هنرهای نمایشی و تصویری با رویکرد حمایت از تئاتر و سینمای کوتاه راه‌اندازی شد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، پلتفرم‌ آنلاین ایده‌نما با هدف حمایت از جامعه تئاتر و سینمای کوتاه ایران فعالیت خود را آغاز کرد.
ایده‌نما، صرفاً یک پلتفرم تجاری نیست بلکه با نگاه حمایت از هنرمندان تئاتر و سینمای کوتاه دست به تولید آثار نمایشی و مستقل زده است.

ویژه‌برنامه «جنگ و صلح» در جهت ایجاد ارتباطی دوستانه بین بلاگرها و فعالان فضای مجازی با هنرمندان فضای رسمی سینما و تئاتر با اجرای نصرالله رادش، هنرمند باسابقه سینما و تلویزیون از تولیدات اختصاصی ایده‌نما به شمار می‌آید.

همچنین برنامه «نمایشنامه‌خوانی» در ۱۱ قسمت با نگاه حمایت از جامعه جوان و پویای تئاتر کشور و در راستای اهمیت ویژه به نمایشنامه‌های مطرح جهان با اجرای امید زندگانی دیگر محصول ایده‌نما است.

همچنین این پلتفرم به پخش برترین آثار سینمای جهان پرداخته و مجموعه‌ای کامل از محتواهای متنوع را برای مخاطبان خود ارائه می‌دهد.
وب سایت این پلتفرم هم اکنون فعال است و به‌زودی اپلیکیشن آن نیز به صورت سراسری در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان به هنر نمایش، سینمای کوتاه و سینمای جهان می‌توانند از طریق وب‌سایت ایده‌نما به تماشای تولیدات هنری این پلتفرم بنشینند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار