رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

مستند ایساتیس ویژه آزادی زندانیان اکران و مبلغ ۳۰ میلیون تومان عواید فروش این فیلم به آزادی زندانیان غیر عمد اختصاص یافت. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم؛ مستند «ایساتیس» به کارگردانی علیرضا دهقان یکشنبه ۱۰ تیر ماه ساعت ۱۹:۳۰ در سینما تک یزد و با هدف کمک به آزادی زندانیان […]

مستند ایساتیس ویژه آزادی زندانیان اکران و مبلغ ۳۰ میلیون تومان عواید فروش این فیلم به آزادی زندانیان غیر عمد اختصاص یافت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم؛ مستند «ایساتیس» به کارگردانی علیرضا دهقان یکشنبه ۱۰ تیر ماه ساعت ۱۹:۳۰ در سینما تک یزد و با هدف کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد اکران شد و با کمک اهالی فرهنگ ، خیرین و هنردوستان مبلغ ۳۰ میلیون تومان عواید این فیلم به آزادی یک مادر در بند اختصاص یافت.

علیرضا دهقان کارگردان این اثر با حضور در دفتر ستاد دیه استان یزد در این باره گفت: بسیار خرسندیم که توانستیم در ایستگاه اول با اکران این فیلم قدمی در راه آزادی زندانیان غیر عمد برداریم و امیدواریم بتوانیم این کار را در استان‌های دیگر هم انجام دهیم.

گفتنی است «ایساتیس» مستندی است شاعرانه از یزد که در مدت زمان ۷۵ دقیقه به تصویرگری از میراث ملموس و ناملموس این استان می‌پردازد که تاکنون در ۲۵ جشنواره ملی و بین‌المللی برگزیده شده و از دی ماه سال گذشته تاکنون در سینماهای کشور به عنوان پر مخاطب‌ترین فیلم مستند سینمای ایران در حال اکران است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار