رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۶ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 13 July
فرصتی ویژه برای علاقه‌مندان عکاسی و سینما؛

تنور دوره‌های تک‌درس «انجمن» در تابستان ۱۴۰۳ گرم‌تر می‌شود

دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در ادامه برگزاری دوره‌های تک‌درس مشاغل سینمایی که با ارائه مدرک معتبر بین‌المللی همراه است، در تابستان ۱۴۰۳ به‌صورت ویژه میزبان علاقه‌مندان خواهند بود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، معاونت آموزش و پژوهش انجمن سینمای جوانان ایران در راستای اجرای مأموریت خود […]

دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در ادامه برگزاری دوره‌های تک‌درس مشاغل سینمایی که با ارائه مدرک معتبر بین‌المللی همراه است، در تابستان ۱۴۰۳ به‌صورت ویژه میزبان علاقه‌مندان خواهند بود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، معاونت آموزش و پژوهش انجمن سینمای جوانان ایران در راستای اجرای مأموریت خود در زمینه آموزش تخصصی هنرجویان، در تابستان ۱۴۰۳ برای علاقه‌مندان به مشاغل سینمایی دوره‌های تک درس را برگزار می‌کند.

این دوره‌ها با محوریت سرفصل‌هایی همچون مبانی عکاسی، عکاسی پرتره، فوتوشاپ، عکاسی مستند اجتماعی، عکاسی تبلیغاتی، فیلم‌نامه نویسی، نقد و تحلیل فیلم، تدوین، فیلم‌برداری، افترافکت، صدابرداری و …برگزار خواهد شد.

انجمن سینمای جوانان ایران در راستای اهداف آموزشی و پوشش سراسری متقاضیانی که با رویکردی تخصصی‌تر به دنبال آموزش مشاغل سینمایی هستند،در نظر دارد در تابستان ۱۴۰۳ این دوره را با اساتید حرفه‌ای برگزار کند و بهره‌گیری از این دوره‌ها برای عموم علاقه‌مندان در سراسر کشور آزاد است.

هنرجویانی که دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند مدرک معتبر بین‌المللی انجمن سینمای جوانان ایران را دریافت می‌کنند.

متقاضیان علاقه‌مند به حضور در این دوره‌های تک‌درس می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره‌ها با دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در استان محل سکونت خود تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار