رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن نویسندگان و منتقدان سینمایی، مراسم اختتامیه هفتمین جشن نوشتار سینمایی ایران عصر سه‌شنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳ در ساختمان اصلی خانه سینما برگزار شد. رامتین شهبازی، مازیار فکری ارشاد، رضا صائمی، امیررضا نوری پرتو و محمد هاشمی داوری آثار هفتمین جشن نوشتار سینمای ایران را برعهده […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن نویسندگان و منتقدان سینمایی، مراسم اختتامیه هفتمین جشن نوشتار سینمایی ایران عصر سه‌شنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳ در ساختمان اصلی خانه سینما برگزار شد.

رامتین شهبازی، مازیار فکری ارشاد، رضا صائمی، امیررضا نوری پرتو و محمد هاشمی داوری آثار هفتمین جشن نوشتار سینمای ایران را برعهده داشتند.

اسامی برگزیدگان این دوره جشن نوشتار سینمایی به شرح زیر است:

* جایزه ویژه هیات داوران

در ادامه در بخش اهدای جوایز، جایزه ویژه هیات داوران هفتمین دوره جشن نوشتار سینمایی به آریا قریشی رسید.

* جایزه ویژه دبیر جشن

حبیب اسماعیلی، محمدمهدی عسگرپور و محمدرضا لطفی، جایزه ویژه دبیر هفتمین جشن نوشتار سینمایی را به جواد طوسی و خسرو دهقان اهدا کردند.

* جایزه بخش ترجمه

طهماسب صلح‌جو، جابر قاسمعلی و علی قائم‌مقامی جایزه این بخش را به امین مبینی برای ترجمه مطلب «سینه فیلیا در عصر پسا سینما» منتشر شده در مجله دنیای تصویر اهدا شد.

* جایزه بخش گفت‌وگو

مجید امانی‌زاده، علی علایی، امید معلم و اصغر نعیمی جایزه این بخش را اهدا کردند. لوح سپاس به کسری ولایی و علی ملاصالحی برای گفت‌وگو با مرتضی فرشباف با عنوان «پاز نکن بی شرف» منتشر شده در مجله دنیای تصویر اهدا شد.

* جایزه بخش یادداشت

لوح سپاس بهترین یادداشت سینمایی به حمیدرضا مدقق برای یادداشت «طبقات مردانه و کنشگری پدرانه» منتشر شده در مجله فیلم امروز اهدا شد.

* جایزه بخش نقد

ذبیح‌الله رحمانی، جلیل اکبری صحت، محسن بیک آقا و عزیزالله حاجی مشهدی لوح سپاس این بخش را به امیرحسین سیادت برای نقد فیلم شطرنج باد با عنوان «شاید شیطان» منتشر شده در سایت چهار اهدا کردند. پدر وی در غیابش این جایزه را دریافت کرد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار