رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

ویژه برنامه «حسینیه تهران» به تهیه کنندگی محمد جوادی نژاد و اجرای علی ترابی از چهارشنبه ۲۰ تیرماه ساعت ۲۱ از قاب شبکه تهران تقدیم نگاه مخاطبان می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این ویژه برنامه با هدف به تصویر کشیدن مراسم و آیین های سنتی هیات های مذهبی، […]

ویژه برنامه «حسینیه تهران» به تهیه کنندگی محمد جوادی نژاد و اجرای علی ترابی از چهارشنبه ۲۰ تیرماه ساعت ۲۱ از قاب شبکه تهران تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این ویژه برنامه با هدف به تصویر کشیدن مراسم و آیین های سنتی هیات های مذهبی، روضه خوانی و سوگواری برای سید و سالار شهیدان، گفتگو با پیرغلامان اهل بیت (ع) و مداحان شهر و استان تهران به مدت ۴۵ دقیقه تماشایی می شود.از مهم ترین اهداف تهیه و اجرای این حسینیه تلویزیونی همسو شدن با مراسم سوگواری هیئت های شهرستانی مقیم شهر و استان تهران و آشنایی با خادمان و پیرغلامان است.
روال برنامه «حسینیه تهران» به این گونه است که گزارشگر برنامه در محله ها و هیئت ها حضور می یابد و ضمن گفت وگو با عزاداران و مداحان اهل بیت(ع)، گوشه هایی از مراسم شبانه مساجد و این هیئت ها را پوشش  تصویری می دهد.
علاوه بر این؛ در فضای دیگری علی ترابی مجری این برنامه با پیرغلامان حسینی گفتگو می کند.
«حسینیه تهران» کاری است از گروه معارف شبکه تهران سیما که در دهه اول ماه محرم هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۴۵ دقیقه روی آنتن شبکه پایتخت می‌رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار