رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳
  • الإثنين ۱۵ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Monday 22 July
  • چهارشنبه 20 تیر 1403 - 14:30
  • کد خبر : 149897
  • تئاتر
  • چاپ خبر : نمایش «بیرق سرخ» در مرکز تئاتر کانون اجرا می‌شود

نمایش «بیرق سرخ» به کارگردانی صادق کیانی‌مقدم در روزهای ماه محرم به‌صورت نذر فرهنگی در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری و در ایام اربعین در تماشاخانه‌های سیار اجرا می‌شود. به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایش زنده ‌عروسکی «بیرق سرخ» به نویسندگی و کارگردانی صادق کیانی‌مقدم روایت زندگی […]

نمایش «بیرق سرخ» به کارگردانی صادق کیانی‌مقدم در روزهای ماه محرم به‌صورت نذر فرهنگی در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری و در ایام اربعین در تماشاخانه‌های سیار اجرا می‌شود.

به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایش زنده ‌عروسکی «بیرق سرخ» به نویسندگی و کارگردانی صادق کیانی‌مقدم روایت زندگی زن و شوهری هنرمند است که در حوزه نمایش فعالیت دارند و قرار است در روزهای محرم ۱۰ شب نمایش اجرا کنند. این گروه با در اختیار گرفتن یک علم و یک شمشیر از تکیه محل، کار خود را شروع می‌کنند.

نمایش روایت دخیل‌هایی است که به علم بسته و آویزان شده و هرازگاهی گریزی به تعزیه شهادت حضرت علی اکبر (ع)، حضرت عباس (ع)، بشیر و ام‌البنین (س) می‌زنند … .

عوامل این نمایش عبارتند از: بازیگران: سیدمهرداد کاووسی، صادق کیانی‌مقدم، فاطمه جعفری و فاطمه فراتی، ساخت دکور و عروسک: علیرضا حسین‌پور، دستیار صحنه، افکت و موسیقی: نگین کشاورز، انتخاب موسیقی: صادق کیانی مقدم، روابط عمومی و عکاس مینا بهرامی تبار.

نمایش «بیرق سرخ » از روز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ به مدت ۷ شب ساعت ۱۹:۰۰ در محوطه باز مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری واقع در پارک لاله تهران اجرا می‌شود.

در کنار اجرای این نمایش موکب مرکز تئاتر با عنوان «زمزم صلوات» نیز آماده پذیرایی از تماشاچیان و مشتاقان سیدالشهدا (ع) است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار