رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 32 خبر


  • چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۱۰ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Wednesday 17 July

ویژه‌برنامه «خیابان آزادی» به مناسبت هفته عفاف و حجاب با هدف ارتقاء آگاهی عمومی و ارائه پاسخ‌های مناسب به چالش‌های فرهنگی پیرامون مسئله حجاب، پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ تیر ماه و همچنین پنجشنبه هفته آینده ۲۸ تیرماه ساعت ۲۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، ویژه‌برنامه […]

ویژه‌برنامه «خیابان آزادی» به مناسبت هفته عفاف و حجاب با هدف ارتقاء آگاهی عمومی و ارائه پاسخ‌های مناسب به چالش‌های فرهنگی پیرامون مسئله حجاب، پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ تیر ماه و همچنین پنجشنبه هفته آینده ۲۸ تیرماه ساعت ۲۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، ویژه‌برنامه «خیابان آزادی» به مناسبت هفته عفاف و حجاب، با هدف ارتقاء آگاهی عمومی و ارائه پاسخ‌های مناسب به چالش‌های فرهنگی پیرامون مسئله حجاب، به بررسی موضوعات مرتبط با حجاب و عفاف می‌پردازد.«خیابان آزادی» یک برنامه گفتگو محور است که با حضور مهمانان ویژه در استودیو، به تبادل نظر و گفت‌وگو درباره مسائل و چالش‌های مرتبط با حجاب و عفاف در جامعه می‌پردازد.
این برنامه تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری برای گفت‌وگو و تبادل نظر، به تقویت دانش جامعه در زمینه حجاب کمک کرده و از حملات فرهنگی مقابله نماید. همچنین، با معرفی و شبکه‌سازی بین فعالان فرهنگی و کارشناسان، به حمایت و ترویج ارزش‌های مرتبط با حجاب و فرهنگ اسلامی می‌پردازد.

برنامه «خیابان آزادی» با تهیه کنندگی محمدرضا صباحی با رویکردی جامع و تحلیلی، سعی دارد تا با آموزش مهارت‌های عملی و حفظ اصالت فرهنگی، به ترویج و تبلیغ ارزش‌های فرهنگی و دینی در جامعه کمک کند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار