رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 30 October
  • چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹
  • کد خبر : 1094
  • تئاتر
  • چاپ خبر : اعلام فهرست اجراهای نیم‌سال دوم سال ۹۵ تماشاخانه ایرانشهر

شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر فهرست اجراهای نیم‌سال دوم سال ۹۵ را اعلام کرد. بر اساس فهرست اعلام شده از سوی شورای سیاست گذاری تماشاخانه ایرانشهر هر کدام از سالن‌های مجموعه در هر مقطع زمانی در نظر گرفته شده برای اجرا، میزبان ۲ اثر نمایشی می‌شوند که در مجموع در هر مقطع زمانی ۴ نمایش در […]

شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر فهرست اجراهای نیم‌سال دوم سال ۹۵ را اعلام کرد.

بر اساس فهرست اعلام شده از سوی شورای سیاست گذاری تماشاخانه ایرانشهر هر کدام از سالن‌های مجموعه در هر مقطع زمانی در نظر گرفته شده برای اجرا، میزبان ۲ اثر نمایشی می‌شوند که در مجموع در هر مقطع زمانی ۴ نمایش در سالن‌های استاد سمندریان و ناظرزاده کرمانی به صحنه می‌روند.

بر این اساس سالن استاد سمندریان میزبان نمایش های ذیل است:

از تاریخ ۱۳.۷.۹۵ تا ۱۹.۸.۹۵ به صورت همزمان نمایش‌های «افسون معبد سوخته» به کارگردانی کیومرث مرادی و «هاروی» به کارگردانی ملودی آرام نیا به صحنه می‌روند.

از تاریخ ۲۳.۸.۹۵ تا ۲۶.۹.۹۵ به صورت همزمان نمایش های «اتاق ابری» به کارگردانی سیامک احصایی و «اورستیا» به کارگردانی آرش دادگر به صحنه می روند.

از تاریخ ۳۰.۹.۹۵ تا ۳۰.۱۰.۹۵ به صورت همزمان نمایش‌های «دیابولیک: رمئو و ژولیت» به کارگردانی آتیلا پسیانی و نمایش «باغبان مرگ» به کارگردانی آروند دشت آرای به صحنه می‌روند.

از تاریخ ۱.۱۱.۹۵ تا ۱۰.۱۱.۹۵ سالن استاد سمندریان میزبان سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خواهد بود.

از تاریخ ۱۲.۱۱.۹۵ تا ۲۰.۱۱.۹۵ این سالن میزبان اجرای بین المللی خواهد بود.

از تاریخ ۲۳.۱۱.۹۵ تا  ۲۳.۱۲.۹۵ به صورت همزمان نمایش‌های «لیر شاه» به کارگردانی محمد عاقبتی و «خانه» به کارگردانی ندا هنگامی به صحنه می‌روند.

بر اساس فهرست اعلام شده از سوی شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر، سالن ناظرزاده کرمانی نیز در نیم‌سال دوم سال ۹۵ میزبان نمایش‌های ذیل است:

از تاریخ ۲۴.۷.۹۵ تا ۲۳.۸.۹۵ اثری به مناسبت ایام محرم و نمایش‌ «رقصیدن در تاریکی» به کارگردانی میلاد اکبرنژاد به صحنه می‌روند.

از تاریخ ۲۶.۸.۹۵ تا ۲۸.۹.۹۵ به صورت همزمان نمایش‌های «لبخند آقای اژدهاک در شب دراز تاریک خاموش سرد بیابان» به کارگردانی اشکان خیل نژاد و «استرالیا» به کارگردانی پیام لاریان به صحنه می‌روند.

از تاریخ ۱.۱۰.۹۵ تا ۳۰.۱۰.۹۵ به صورت همزمان نمایش‌های «سرخابی» به کارگردانی کوروش نریمانی و «جامعه سالم» به کارگردانی منیژه محامدی به صحنه می‌روند.

از تاریخ ۱.۱۱.۹۵ تا ۶.۱۱.۹۵ میزبان برگزاری سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خواهد بود.

از تاریخ ۷.۱۱.۹۵ تا ۲۳.۱۲.۹۵ نمایش‌ «کابوس های حضرت اشرف» به کارگردانی حسین پاکدل به صحنه می‌روند.

پیش از این برنامه نیم‌سال اول سالن‌های استاد سمندریان و ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر نیز مشخص و اعلام شده بود. به این ترتیب برنامه سالن‌های تماشاخانه ایرانشهر در سال ۹۵ از سوی شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه مشخص و اعلام شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار