رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 20 October

در تازه ترین جلسه شورای صنفی نمایش مقرر شد تا دفاتر پخش فیلم هایی که پروانه نمایش دارند و فیلم هایی که در بخش چشم انداز سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور دارند، پیشنهاد اکران خود را به صورت کتبی به شورای صنفی نمایش ارائه دهند. همچنین در این جلسه مقرر شد فیلم سینمایی «خوب، […]

در تازه ترین جلسه شورای صنفی نمایش مقرر شد تا دفاتر پخش فیلم هایی که پروانه نمایش دارند و فیلم هایی که در بخش چشم انداز سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور دارند، پیشنهاد اکران خود را به صورت کتبی به شورای صنفی نمایش ارائه دهند.

همچنین در این جلسه مقرر شد فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسم خانی از  چهارشنبه ۲۷  بهمن ماه در گروه زندگی اکران شود و در نوبت عید نیز به اکران خود ادامه می دهد.

از سوی دیگر فیلم «مبارک» به کارگردانی محمدرضا نجفی در گروه سینمای آزادی بعد از جشنواره فیلم فجر، «جشن تولد» به کارگردانی عباس لاجوردی در گروه سینمایی آزاد بعد از جشنواره فیلم فجر، «افسونگر» به کارگردانی حسین تبریزی در گروه سینمایی ماندانا از چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه و «ماحی» به کارگردانی داود خیام در گروه آزاد و بعد از پایان اکران «شاباش» در گروه آفریقا نمایش داده می شود.

منبع : سینماروزان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار