رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۶ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 24 September

ابراهیم حاتمی کیا، این روزها برای پیش تولید تازه ترین اثر خود در سوریه به سر می برد. جدیدترین ساخته کارگردان فیلم «بادیگارد» با فیلم تازه ابراهیم حاتمی کیا بامحوریت مسائل امنیتی و تهدیدات تکفیری ها به پایان مرحله پیش تولید نزدیک شد و به زودی وارد مرحله تصویربرداری خواهد شد. حاتمی‌کیا به همراه محمد […]

ابراهیم حاتمی کیا، این روزها برای پیش تولید تازه ترین اثر خود در سوریه به سر می برد.

جدیدترین ساخته کارگردان فیلم «بادیگارد» با فیلم تازه ابراهیم حاتمی کیا بامحوریت مسائل امنیتی و تهدیدات تکفیری ها به پایان مرحله پیش تولید نزدیک شد و به زودی وارد مرحله تصویربرداری خواهد شد.

حاتمی‌کیا به همراه محمد خزاعی که در این فیلم به عنوان تهیه کننده در کنار وی ایستاده این روزها برای انتخاب بازیگران و لوکیشن های فیلم در سوریه به سر می‌برند و انتخاب بازیگران سوری تا حدودی تکمیل شده است.

از دیگر نکات فیلم جدید این کارگردان می‌توان به انتخاب و حضور قطعی هادی حجازی فر بازیگر فیلم «ماجرای نیمروز» اشاره کرد. این در حالی است که حجازی‌فر چندی پیش خبر حضورش در این فیلم را تکذیب کرده بود.

 

با تکمیل انتخاب عوامل و بازیگران ایرانی و تایید لوکشین‌های اصلی فیلم، این اثر از اواخر بهار ۹۶ فیلمبرداری خود را آغاز کرده و به احتمال فراوان تا مهرماه امسال ادامه دارد. حاتمی کیا این فیلم را برای حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد کرد.

حاتمی‌کیا سال گذشته و چندی پس از اکران فیلم «بادیگارد» به سوریه سفر کرده بود و همین سفر از همان زمان گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر ساخت فیلمی در آن کشور را ایجاد کرد. گمانه زنی‌هایی که این روزها رنگ واقعیت به خود گرفته اند. از دیگر بازیگرانی که اخباری مبنی بر حضورشان در این فیلم آمده می‌توان به امیر جدیدی اشاره کرد.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار