رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

«آخرین تایکون» اثری از اسکات فیتزجرالد دوباره در قالب یک سریال ساخته شده است. به نقل از رویترز، آخرین رمان اسکات فیتزجرالد که هرگز توسط خودش کامل نشد و با عنوان «آخرین تایکون» شناخته می‌شود، یک بار دیگر در قالب سریال در دسترس قرار می‌گیرد. فیتزجرالد سال ۱۹۴۰ در ۴۴ سالگی درگذشت و در آن […]

«آخرین تایکون» اثری از اسکات فیتزجرالد دوباره در قالب یک سریال ساخته شده است.

به نقل از رویترز، آخرین رمان اسکات فیتزجرالد که هرگز توسط خودش کامل نشد و با عنوان «آخرین تایکون» شناخته می‌شود، یک بار دیگر در قالب سریال در دسترس قرار می‌گیرد.

فیتزجرالد سال ۱۹۴۰ در ۴۴ سالگی درگذشت و در آن زمان هنوز نوشتن داستانی را که درباره سیستم استودیوها در دوران طلایی هالیوود بود به پایان نبرده بود. او یادداشت‌هایی درباره شخصیت‌های این رمان از خود به جای گذاشت و این رمان سال ۱۹۴۱ توسط دوست او ادموند ویلسون کامل و منتشر شد.

_S0A6872.CR2

کلسی گرامر که در این سریال در نقش پت بردی شخصیتی که بر مبنای رییس استودیو لوییس بی‌میر شکل گرفته، بازی می‌کند از بازی در این سریال ابراز خوشحالی کرد و گفت: این واقعا جالب است که بتوانی یک رمان تمام نشده را بر مبنای آنچه ترجیح می‌دهی شکل بدهی. فیتزجرالد اثری شگفت انگیز از خود بر جای گذاشت.

این رمان در سال ۱۹۵۷ برای تلویزیون مورد اقتباس واقع شده بود و فیلمی نیز در سال ۱۹۷۶ با اقتباس از آن ساخته شد.

سریال جدید قرار است در ۹ بخش از امروز جمعه، ۲۸ جولای در شبکه آنلاین آمازون در دسترس قرار بگیرد.

لیلی کالینز هم قرار است در سریال جدید در نقش سیسیلیا دختر بردی بازی کند. او تلاش دارد تا وارد چرخه تولیدات هالیوود شود؛ امری  که هنوز امروز و هشتاد سال پس از درگذشت فیتزجرالد چالشی برای هالیوود محسوب می‌شود. بومر هم در این سریال در نقش مونرواستار تهیه کننده فیلم بازی می‌کند.

این سریال به کارگردانی بیلی ری و برمبنای فیلمنامه خود وی که «بازی‌های گرسنگی» و «کاپیتان فیلیپس» را در کارنامه دارد، ساخته شده است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار