رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December

به گزارش سینماخانه؛ سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با فیلم سینمایی «آن سوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۷ به عنوان فیلم افتتاحیه آغاز به کار خواهد کرد. «آن سوی ابرها» ساعت ۲۱ در پردیس چارسو کاخ جشنواره جهانی فیلم فجر نمایش دارد و همچنین سینما فلسطین در سالن‌های ۱ […]

به گزارش سینماخانه؛ سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با فیلم سینمایی «آن سوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۷ به عنوان فیلم افتتاحیه آغاز به کار خواهد کرد.

«آن سوی ابرها» ساعت ۲۱ در پردیس چارسو کاخ جشنواره جهانی فیلم فجر نمایش دارد و همچنین سینما فلسطین در سالن‌های ۱ و ۲ ساعت ۲۱ این فیلم ۱۲۰ دقیقهای را به نمایش می‌گذارد.

اکران بین‌المللی فیلم «آن سوی ابرها» از  ۳۱ فروردین ماه و پس از نمایش در افتتاحیه جشنواره جهانی فیلم فجر آغاز خواهد شد.

«آن سوی ابرها» داستان برادر (ایشان خاطر) و خواهری (مالاویکا موهانان) را روایت می‌کند که در منطقه زاغه‌نشین هند بزرگ شده‌اند. زمانی که تارا به اتهام قتل دستگیر می‌شود، رابطه‌ او با برادرش امیر به بوته آزمایش گذاشته می‌شود. ای.آر. رحمان آهنگساز و آنیل مهتا مدیر فیلمبرداری فیلم هر دو جزو چهره‌های مطرح سینمای هند هستند که در فیلم جدید مجیدی با او همکاری کرده‌اند.

سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

سینماخانه / ا.ش شهابی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار