رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
  • الأحد ۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 17 January

منتقدان سینمایی هالیوود پیش بینی کرده‌اند که فیلم سینمایی «آسمان نیمه شب» ساخته جرج کلونی یکی از اصلی‌ترین شانس‌های اسکار ۲۰۲۰ محسوب می‌شود. فیلم سینمایی «آسمان نیمه شب» به کارگردانی «جرج کلونی» اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از دسامبر سال جاری میلادی آغاز خواهد کرد. «آسمان نیمه شب» اقتباسی از رمان علمی […]

منتقدان سینمایی هالیوود پیش بینی کرده‌اند که فیلم سینمایی «آسمان نیمه شب» ساخته جرج کلونی یکی از اصلی‌ترین شانس‌های اسکار ۲۰۲۰ محسوب می‌شود.

فیلم سینمایی «آسمان نیمه شب» به کارگردانی «جرج کلونی» اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از دسامبر سال جاری میلادی آغاز خواهد کرد.

«آسمان نیمه شب» اقتباسی از رمان علمی تخیلی سال ۲۰۱۷ لی‌لی بروکس-دالتون است که بر شخصیت یک دانشمند تنها در قطب جنوب با نام آگوستین با بازی جرج کلونی متمرکز است.

جرج کلونی، فلیسیتی جونز، کایل چندلر، دیوید اویلوو، دمیان بیچیر، سوفی راندل، اتان پک، تیم راس و میریام شر از جمله بازیگرانی هستند که در «آسمان نیمه شب» به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم بازگشت کلونی به صندلی کارگردانی بعد از فیلم «سابربیکن» در سال ۲۰۱۷ است که با شکست تجاری مواجه شد. پیش از «سابربیکن» کلونی با «شب بخیر و موفق باشید» (۲۰۰۵) در جایگاه کارگردان به موفقیت دست یافته بود.

جورج کلونی سال گذشته به عنوان بازیگر و البته کارگردان دو اپیزود در سریال «تبصره ۲۲» که اقتباسی از رمان جوزف هلر بود محصول کمپانی هولو حضور داشت.

جورج کلونی تاکنون دو جایزه اسکار یکی برای بازیگری مکمل فیلم «سوری» و دیگری تهیه کنندگی یک فیلم دریافت کرده است.

منبع: میزان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار