رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 34 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March

فیلمبرداری و مراحل فنی «مخفیگاه» به پایان رسید و این فیلم برای دریافت پروانه نمایش، به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شد. فیلمبرداری فیلم «مخفیگاه» به کارگردانی بنیامین نادعلی و تهیه‌کنندگی هاشم علی‌اکبری و یوسف نادعلی که از اواسط آذر آغاز شده بود، بعد از حدود ۲۸ جلسه فیلمبرداری، در تهران به پایان رسید. […]

فیلمبرداری و مراحل فنی «مخفیگاه» به پایان رسید و این فیلم برای دریافت پروانه نمایش، به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شد.

فیلمبرداری فیلم «مخفیگاه» به کارگردانی بنیامین نادعلی و تهیه‌کنندگی هاشم علی‌اکبری و یوسف نادعلی که از اواسط آذر آغاز شده بود، بعد از حدود ۲۸ جلسه فیلمبرداری، در تهران به پایان رسید.

مراحل فنی این فیلم نیز به اتمام رسیده و هم اکنون آماده نمایش شده است و سازندگان فیلم، برای دریافت پروانه نمایش، آن را به وزارت ارشاد ارائه داده‌اند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «از وقتی یادمه دارم واسه زندگیم رکاب می‌زنم ولی کم زمین‌ نخوردم، تازه فهمیدم خوبه یه وقتایی زمین بخوری که بفهمی راه رو داری اشتباه میری…»

امیررضا رنجبران، نهال دشتی، میلاد معیری، شایان فصیح‌زاده، امیر رئیسیان، سام دادخواه، روناک پوریادگار، مهدی امینی، حمید پری‌نژاد، بهار قاسمی و علیرضا مهران از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم نقش‌آفرینی دارند.

منبع: خبرآنلاین

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار