رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June

با پایانِ مراحلِ فنی نشانِ فیلم سینماییِ «پسران دریا» به کارگردانی افشین هاشمی با طراحی ابراهیم حقیقی منتشر شد. فیلم سینمایی «پسران دریا» که تهیه‌کنندگی آن را بهروز نشان برعهده دارد، ششمین فیلم افشین هاشمی است که با همکاریِ حسین جامی در سکوت خبری فیلمبرداری آن به پایان رسید. مونا فرجاد، دونوجوان از شمال و […]

با پایانِ مراحلِ فنی نشانِ فیلم سینماییِ «پسران دریا» به کارگردانی افشین هاشمی با طراحی ابراهیم حقیقی منتشر شد.

فیلم سینمایی «پسران دریا» که تهیه‌کنندگی آن را بهروز نشان برعهده دارد، ششمین فیلم افشین هاشمی است که با همکاریِ حسین جامی در سکوت خبری فیلمبرداری آن به پایان رسید.

مونا فرجاد، دونوجوان از شمال و جنوب کشور به نام‌های یاسین حبیب‌پور و منیب بزرگ‌زاده به همراهِ پیام امیرعبدالهیان، حسن خلدون، علی بحری، آیسان حدّاد و افشین هاشمی در «پسران دریا» ایفای نقش کرده‌اند. سرمایه‌گذارانِ این فیلم بهروز نشان، حسین علیمردانی و بنیاد سینمایی فارابی هستند.

دیگر عوامل این فیلم عبارت‌اند از: فیلمبردار: حسین جامی، علی تقدّسی، فیلمبردار موبایل: مصطفی کاظمی‌مطلق، طرّاح صحنه و لباس: سیّد احمد ساکتف، تدوین: افشین هاشمی، موسیقی: علی صمدپور، عنوان‌بندی و طرّاح اعلان و برنوشت: ابراهیم حقیقی، صدابردار:داوود قلی‌پور، احمد صابری، صداگذار: ندا محسنی.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار