رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June
  • چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
  • کد خبر : 69937
  • تئاتر
  • چاپ خبر : مهرگان از «ملکه‌های فرانسه» میزبانی می‌کند

نمایش «ملکه‌های فرانسه» از نوزدهم خرداد تا دوم تیر در خانه نمایش مهرگان روی صحنه می‌رود. به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه «ملکه‌های فرانسه» عنوان نمایشی به نویسندگی تورنتون وایلدر و کارگردانی زهرا کتیرایی است که از ۱۹ خرداد تا ۲ تیر ساعت ۲۰:۳۰ در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می‌رود. در خلاصه این […]

نمایش «ملکه‌های فرانسه» از نوزدهم خرداد تا دوم تیر در خانه نمایش مهرگان روی صحنه می‌رود.

به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه «ملکه‌های فرانسه» عنوان نمایشی به نویسندگی تورنتون وایلدر و کارگردانی زهرا کتیرایی است که از ۱۹ خرداد تا ۲ تیر ساعت ۲۰:۳۰ در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می‌رود.

در خلاصه این نمایش آمده است: وقایع نمایش مربوط به اتفاقات پس از انقلاب فرانسه است. وکیلی به نام موسیو کااوساک سه خانم به نامهای ماری سیدونی،مادام بوژو و مادمازل پونته ون را به امید اینکه ملکه فرانسه هستند تلکه می‌کند در حالی که ملکه‌ای وجود ندارد اما نیرنگ‌ موسیو بی‌جواب نمی‌ماند و شیطان در قالب شخصی کلاهبردار به دفتر موسیو کااوساک می آید و باعث مرگ‌ او می‌شود و در انتهای نمایش داستان موسیو باز تکرار خواهد شد.

عواملی که این اثر را همراهی می‌کنند عبارتند از تهیه کننده و مدیر تولید: مجید یارندی پور، کارگردان: زهرا کتیرایی، بازیگران:علیرضا شعاعی، فاطمه زمانی، زهرا کتیرایی، یاشار خمسه، دیانا بابا اعظمی، سیده ساره حسینی، مشاور کارگردان: مهدی ذره، دستیار کارگردان و منشی صحنه: سعیده سرلک، دستیار نور: رهی علی بالائی، مدیر صحنه: محمد تواب اکبری، روابط عمومی: سعیده سرلک، طراح فرم: حسن شفیعی، ساخت تیزر: امیر حسین رکنی، مدیر هنری: عاطفه اکبری، مدیر داخلی و هماهنگی: کامبیز نیک آمیز، مدیر مالی: نسرین ملکی، مسئول فنی: رهی علی بالائی، عکاس و فیلمبردار: محسن افخمی.

منبع: موج

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار