رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۱ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 19 September

انیمیشن «بهشت» محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به زودی در جشنواره هنرهای دیجیتال «آتن» نمایش داده می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، انیمیشن «بهشت» به کارگردانی مجیدرضا عیوضی، از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به بخش مسابقه هفدهمین جشنواره هنرهای […]

انیمیشن «بهشت» محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به زودی در جشنواره هنرهای دیجیتال «آتن» نمایش داده می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، انیمیشن «بهشت» به کارگردانی مجیدرضا عیوضی، از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به بخش مسابقه هفدهمین جشنواره هنرهای دیجیتال «آتن» در یونان راه یافت. عیوضی درباره این انیمیشن گفت: «بهشت» درباره روباهی است که در جنگل می‌خواهد کلاغی را شکار کند، او موفق به شکار می‌شود اما کلاغ روی او تاثیر می‌گذارد. «بهشت» فضایی سورئال و گروتسک دارد و درباره تاثیر پدیده‌ها بر هم و بر محیط است.

«بهشت» پیش از این در جشنواره‌هایی در کره جنوبی، هند، یونان و ایتالیا نمایش داشته، عیوضی درباره بازخوردها به اثرش می‌گوید: یادداشت‌هایی در سایت‌های جشنواره‌ها منتشر شد. به هر حال هر جشنواره و فضایی از این دست به دیده شدن آثار کمک می‌کند. «بهشت» برای مخاطب بزرگسال تولید شده و حدود هفت دقیقه است.

جشنواره بین‌المللی هنرهای دیجیتال آتن از سال ۲۰۰۵ میلادی هر سال در مرکز تاریخی آتن برگزار می‌شود. جشنواره امسال، به صورت آنلاین از تاریخ ۲۹ شهریور تا ۹ آبان‌ماه و از تاریخ ۲۱ مهرماه تا ۲۵ مهرماه ۱۴۰۰ به صورت فیزیکی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار