رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲ جماد أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 7 December

فیلم داستانی خیانت یا خجالت براساس داستانی اجتمایی به کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی پوریا علی اکبری تولید و در مرحله پایانی ساخت قرار گرفت. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت این فیلم حدودا ۲۵ دقیقه ای که به دست گروه هنری پوریا فیلم، سرپرستی […]

فیلم داستانی خیانت یا خجالت براساس داستانی اجتمایی به کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی پوریا علی اکبری تولید و در مرحله پایانی ساخت قرار گرفت.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت این فیلم حدودا ۲۵ دقیقه ای که به دست گروه هنری پوریا فیلم، سرپرستی پوریا علی اکبری و همکاری ریاست محترم فرمانداری، دادگستری، معاونت پلیس امنیت اخلاقی و اداره کل آموزش و پرورش استان تهران بزرگ با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی تولید شده و بعد از اکران خصوصی برای بهترین جشنواره های بین المللی فیلم نیمه بلند و کوتاه ارسال می شود.

فیلم نیمه بلند خیانت یا خجالت به کارگردانی پوریا علی اکبری در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۴ کلیک خورد و بعد از اتمام فیلمبرداری و تدوین و اصلاح رنگ و نور آماده اکران خصوصی برای دست اندرکاران ساخت این فیلم می باشد.
این فیلم حدودا ۲۵ دقیقه ای که با گروه هنری پوریا فیلم و با همراهی و همکاری ریاست محترم فرمانداری، ریاست محترم دادگستری و معاونت پلیس امنیت اخلاقی پاکدشت و اداره کل آموزش و پرورش استان تهران بزرگ با هدف پیشگیری از آسیب های اجتمایی در حال تهیه و تولید میباشد بعد از اکران خصوصی برای بهترین جشنواره های بین المللی دنیا ارسال میشود.

نویسنده، تهیه کننده و کارگردان این فیلم در رابطه با اهداف این اثر می گوید:
من همیشه دغدغه مند آثار هنریی که جای خالی اش در عرصه فیلم و سریالهای این روزهایمان بسیار زیاداست بوده ام.
هنر از دیدگاه من یعنی انسانییت و کار هنرمند ترویج انسانییت است.
در این فیلم من و عوامل گروه سعی بر نشان دادن حقایق بسیار تلخ بزرگی که سر منشأ آنها در پنهانکاری های به ظاهر کوچک است داریم.
امید بر اینکه بتوانیم با تولید اینگونه آثار همراه سرگرمی، آگاهی و ترقی تفکر را نیز به نگاه های گرم مردم هدیه کنیم.
در این فیلم محمد قیدل دستیار کارگردان، فرهاد قربانپور مدیر فیلمبرداری، حسین محمدی تدوینگر، دریا طاهرنیا مجری گریم دست اندرکاران این فیلم بوده اند.
خاطرنشان می شود در این فیلم به ترتیب ایفای نقش نیلوفر خوبرو، محمدقویدل، علی لک، محمد مختاری نژاد، امیرحسین صادقی، پوریا علی اکبری، سما اردستانی، دریا طاهرنیا، امین منصف، راحیل مختاری نژاد و متین لک بازی هنرمندانه ای را در این اثر از خود به یادگار گذاشته اند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار