رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الإثنين ۱۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 8 August

برنامه تلویزیونی «نسیما» به عنوان تنها دوربین مخفی صداوسیما به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی در دهمین قسمت خود به مناسبت روز ازدواج به مساله ازدواج آسان پرداخت. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، برنامه تلویزیونی «نسیما» به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی یکی از تازه‌ترین برنامه تولیدات […]

برنامه تلویزیونی «نسیما» به عنوان تنها دوربین مخفی صداوسیما به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی در دهمین قسمت خود به مناسبت روز ازدواج به مساله ازدواج آسان پرداخت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، برنامه تلویزیونی «نسیما» به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی یکی از تازه‌ترین برنامه تولیدات شبکه نسیم است که به عنوان تنها دوربین مخفی سازمان صداوسیما هر هفته در دو قسمت ده قیقه‌ای به مسائل روز جامعه وکشور می‌پردازد و قصد دارد با ایجاد چالش‌ های موقعیت مخاطب را دربرابر مسائل روزمره به فکر کردن تشویق کند.

«نسیما» تاکنون در ده قسمت با موضوع هایی مانند برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، روز ازدواج، روز دختر، روز قدس، میلاد امام (ع) تهیه و تولید و از شبکه نسیم پخش شده است.
آخرین قسمت دوربین مخفی «نسیما» که دهمین قسمت این برنامه هم بوده است، به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) به مساله ازدواج آسان پرداخت.
در این قسمت یکی از بازیگران این برنامه به عنوان یک تازه داماد در شب عروسی خود، با یک ماشین تاکسیرانی مسافرکشی می‌کند و زمانی که مسافر را سوار می‌کند، در مسیر درباره نوع نگاه آن ها به ازدواج آسان گفتگو می‌کند ودر نظر آن ها درباره نوع ازدواج خودش جویا می‌شود؛ در میان راه داماد از مسافر اجازه می‌گیرد که بین راه عروس که در آرایشگاه است، سوار کند و بعد از آن مسافررا به مقصد به همراه عروس برساند.
نکته ها و واکنش های متفاوت و قابل تاملی درباره این اقدام عروس و داماد بین مسافر و زوج جوان شکل می‌گیرد که نتیجه آن یک گفتگوی خودمانی و خارج از بحث های کلیشه‌ای است که به نوعی نوع نگاه جوانان و جامعه را به مساله ازدواج نشان می‌دهد.
دوربین مخفی «نسیما» به دلیل موضوع محور بودن و اینکه براساس اتفاقات روز و تقویمی تولید می‌شود، زمان مشخصی ندارد ولی این برنامه در دو قسمت در هفته و هر قسمت با سه بازپخش همراه مخاطبان شبکه نسیم است و علاقه‌مندان برای اطلاع از زمان پخش این برنامه ۱۰ دقیقه‌ای می‌توانند صفحه مجازی «نسیما» را به نشانی nasima.tv دنبال کنند.
«نسیما» با شعار «بی‌مقدمه، لُب کلام و خودمونی» پذیرای تمام سوژه‌ ها و ایده‌ های مخاطبان شبکه نسیم است و به همین دلیل علاقه‌مندان می‌توانند سوژه‌ ها، ایده ها و موضوعات خود را با عوامل این برنامه تلویزیونی در میان بگذارند.
عوامل «نسیما» عبارتند از تهیه کننده و کارگردان پرهام عمرانی، سردبیر و جانشین تهیه کننده هدیه بیدی، منشی صحنه فاطمه زین‌العابدین، مدیر خلاقیت حسین شکیب راد، مدیر تصویربرداری محسن مقصودی، مدیر صدابرداری سینا الله ‌وردی، مدیر فنی و تجهیزات امیر میلانی، دستیار صحنه حمید قنبری و جواد روشن، تصویربرداران امیر میلانی و الیاس صادقیان، گرافیست و تیتراژ محمدرضا رضایی، تدوینگران محسن مقصودی، غزل کرامتی، محمدرضا رضایی و مهدی منزلی، طراح لوگو احسان حسینی و مدیر روابط عمومی محمد کفیلی.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار