رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
  • الخميس ۳ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 29 September

مستند «سلنا گومز: ذهن من و من» به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره موسسه فیلم آمریکا انتخاب شد. به نقل از ورایتی، موسسه فیلم آمریکا روز گذشته ۱۵ سپتامبر اعلام کرد اولین نمایش جهانی فیلم «سلنا گومز: ذهن من و من» قرار است در تاریخ ۲ نوامبر امسال  آغازگر سی و ششمین دوره جشنواره موسسه فیلم آمریکا (AFI)  باشد. باب […]

مستند «سلنا گومز: ذهن من و من» به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره موسسه فیلم آمریکا انتخاب شد.

به نقل از ورایتی، موسسه فیلم آمریکا روز گذشته ۱۵ سپتامبر اعلام کرد اولین نمایش جهانی فیلم «سلنا گومز: ذهن من و من» قرار است در تاریخ ۲ نوامبر امسال  آغازگر سی و ششمین دوره جشنواره موسسه فیلم آمریکا (AFI)  باشد.

باب گازل رییس و مدیرعامل موسسه فیلم آمریکا در بیانیه ای گفت: این بنیاد مفتخر است که دوره امسال فستیوال موسسه فیلم آمریکا با مستند «سلنا گومز: ذهن من و من» آغاز به کار کند، فیلمی که به اندازه شخصیت سلنا، قدرتمند است. سلنا یک نیرو و قدرت جهانی در هنر و سرگرمی است و ما مفتخریم که با او، الک کشیشیان و کمپانی اپل در این کار شریک شویم.

مستند «سلنا گومز: ذهن من و من» به کارگردانی آلک کشیشیان است که پیش تر درباره مدونا نیز فیلم ساخته بود. این فیلم به بررسی ظهور گومز به عنوان یک بازیگر و خواننده، همراه با بحران های شخصی اش در طول زندگی می پردازد.

سی و ششمین دوره جشنواره موسسه فیلم آمریکا قرار است بین روزهای ۲ تا ۶ نوامبر امسال برگزار شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار