رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
  • السبت ۵ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 1 October

فیلم کوتاه «معشوق آینه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی نگار وندالوند در بخش رقابت اصلی ششمین دوره جشنواره کالرتیپ استرالیا نمایش داده می‌شود. فیلم کوتاه «معشوق آینه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی نگار وندالوند در بخش رقابت اصلی ششمین دوره جشنواره کالرتیپ استرالیا که ۲۲ آذر سال ۱۴۰۱در کویینزلند استرالیا برگزار می‌شود، به نمایش در می‌آید. این فیلم روایتگر زندگی زنی […]

فیلم کوتاه «معشوق آینه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی نگار وندالوند در بخش رقابت اصلی ششمین دوره جشنواره کالرتیپ استرالیا نمایش داده می‌شود.

فیلم کوتاه «معشوق آینه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی نگار وندالوند در بخش رقابت اصلی ششمین دوره جشنواره کالرتیپ استرالیا که ۲۲ آذر سال ۱۴۰۱در کویینزلند استرالیا برگزار می‌شود، به نمایش در می‌آید.

این فیلم روایتگر زندگی زنی تنهاست که در روزمرگی‌های خود غرق شده است تا اینکه با پیداکردن آینه‌ای قدیمی دوباره عاشق زندگی می‌شود.

فیلم «معشوق آینه» پیش از این و در فروردین ۱۴۰۱ جایزه تندیس طلای هنرمند شناخته شده را از جشنواره آکولاد کامپتیشن آمریکا که مورد تایید آکادمی اسکار است، دریافت کرده بود و این پنجمین حضور جهانی این فیلم به حساب می‌آید.

عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از تهیه‌کننده و کارگردان: نگار وندالوند، مدیر تصویربرداری: مهدی انصاری، طراحی و میکس صدا: امیرعلی تفرشی، عکس: نازنین داوری و بازیگر: نگار وندالوند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار