رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
  • الأربعاء ۲ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Wednesday 28 September

چهارمین قسمت برنامه «پایش»، سه‌شنبه شب ۲۹ شهریورماه با حضور مرتضی فیروزآبادی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ امشب در بخش اصلی برنامه «پایش»، چالش‌ها و راهکارهای پیش‌روی ایجاد اشتغال پایدار بررسی خواهد […]

چهارمین قسمت برنامه «پایش»، سه‌شنبه شب ۲۹ شهریورماه با حضور مرتضی فیروزآبادی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ امشب در بخش اصلی برنامه «پایش»، چالش‌ها و راهکارهای پیش‌روی ایجاد اشتغال پایدار بررسی خواهد شد.

این برنامه مانند دو قسمت قبل به غیر از بررسی اخبار اقتصادی هفته، به بحث و گفت‌وگو راجع به چشم‌انداز طرح نهضت ملی مسکن و همین‌طور بحث اصلاح الگوی مصرف با حضور کارشناسان نیز می‌پردازد. در بخش مسکن با حضور کارشناسان تحویل زمین دستگاه‌های دولتی به طرح نهضت ملی مسکن به‌صورت ویژه‌تر بررسی می‌شود.

همچنین در بخش کارآفرین نمونه، علیرضا احمدی، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان تولید سیمان استخوان و مواد انعقاد خون معرفی خواهد شد. علیرضا احمدی با حضور در برنامه «پایش» به‌صورت زنده درباره شرکت و دستاوردهای آن صحبت خواهد کرد. شرکت او در حال حاضر محصولاتی مانند سیمان استخوان را تولید می‌کند که اکثرا وارداتی و مورد نیاز بیماران هستند.

برنامه «پایش» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که هر هفته حوالی ساعت ۲۳ به‌صورت زنده پخش می‌شود؛ بازپخش این برنامه چهارشنبه حوالی ساعت ۱۶ است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار