رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
  • الخميس ۳ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 29 September

همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس موزه سینمای ایران نمایشگاه متفاوتی از تصاویر و نقش آفرینی هنرمندان سینما برگزار می‌کند. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی موزه سینما، در این نمایشگاه که ترکیبی از صدا، قصه و تصویر آثار سینمایی دفاع مقدس است تتصاویری از برخی آثار سینمای دفاع مقدس انتخاب شده […]

همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس موزه سینمای ایران نمایشگاه متفاوتی از تصاویر و نقش آفرینی هنرمندان سینما برگزار می‌کند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی موزه سینما، در این نمایشگاه که ترکیبی از صدا، قصه و تصویر آثار سینمایی دفاع مقدس است تتصاویری از برخی آثار سینمای دفاع مقدس انتخاب شده و به نمایش درمی‌آید.

در این نمایشگاه که با همکاری «صداستانگاه» برگزار می‌شود مخاطبان با قرارگرفتن در مقابل هر تصویر و با استفاده از گوشی‌هایی که در کنار تصاویر قرار گرفته می‌توانند روایت هرعکس را با صدای بازیگر حاضر در همان تصویر بشنوند.

در برگزاری این نمایشگاه هنرمندانی همچون علی نصیریان برای بازی در فیلم بوی پیراهن یوسف، فاطمه معتمدآریا برای بازی در فیلم گیلانه، آزیتا حاجیان برای بازی در فیلم روبان قرمز، رضا کیانیان برای بازی در فیلم آژانس شیشه‌ای، مهدی فقیه برای بازی در فیلم هور در آتش، مجید مظفری برای بازی در فیلم جنگ نفت کش‌ها، مهتاب نصیرپور برای فیلم فرزند خاک و شهید مرتضی آوینی به روایت نقش آفرینی‌های خود می پردازند.

این نمایشگاه از پنجشنبه ۳۱ شهریورماه ساعت ۱۷ افتتاح می‌شود و علاقمندان می‌توانند تا ۷ مهرماه همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ شب از آن بازدید کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار