رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
  • الثلاثاء ۹ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Tuesday 31 January

پوریا ملک آبادی تهیه کننده برنامه «جام ۲۲» درباره این ویژه برنامه جام جهانی شبکه ورزش گفت: حدود ۴-۵ ماه پیش تولید داشتیم و برنامه دو ماه است که دوشنبه و چهارشنبه ها به روی آنتن رفته اما از یکشنبه هفته گذشته پخش آن روزانه شده است. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه […]

پوریا ملک آبادی تهیه کننده برنامه «جام ۲۲» درباره این ویژه برنامه جام جهانی شبکه ورزش گفت: حدود ۴-۵ ماه پیش تولید داشتیم و برنامه دو ماه است که دوشنبه و چهارشنبه ها به روی آنتن رفته اما از یکشنبه هفته گذشته پخش آن روزانه شده است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ وی افزود: در «جام ۲۲» بازی های انجام شده هر روز در برنامه آنالیز و با قطر هم ارتباط مستقیم برقرار می شود. عکس های اختصاص از گروه اعزامی به قطر هم در طول برنامه پخش می شود. اخبار مفصل و دقیق دست اول جام جهانی را هم دو تن از گزارشگران برنامه از قطر ارسال می کنند.

ملک آبادی تصریح کرد: این برنامه از یک تیم سردبیری حرفه ای و ورزشی برخوردار است و رسول مجیدی که از کارشناسان برجسته در حوزه ورزش و فوتبال و از مجریان برنامه «لذت فوتبال» است، نیز اجرای برنامه را بر عهده دارد.

این تهیه کننده درباره‌ی رویکرد این ویژه برنامه برای معرفی جاذبه های گردشگری با توجه به بخش «جام و جزیره» با اجرای جواد خیابانی، توضیح داد: یکی از استودیوهای اصلی ما در قشم است و با توجه به این که قشم دومین جزیره نزدیک به قطر است، هر روز جاذبه های گردشگری قشم را نشان می‌دهیم. همچنین در این بخش جواد خیابانی به سرتاسر ایران سفر کرده و گفت و گوهای مختلفی با خانواده های بازیکنان داشته است.

تهیه‌کننده برنامه «جام ۲۲» گفت: یک مسابقه پیش بینی با نام «اختاپوس» در دو قالب تلویزیونی و اینترنتی با همکاری تلوبیون و شبکه ورزش برگزار می‎شود. اهالی ورزش و هنرمندان در برنامه تلویزیونی با اجرای رسول مجیدی پیش بینی خودشان را انجام می‌دهند و بینندگان شبکه ورزش نیز با مراجعه به سایت تلوبیون می‌توانند، پیش بینی کنند.

این برنامه به یاد اختاپوسی که در مسابقات سال ۲۰۱۴ نتایج را درست پیش‌بینی می‌کرد، اختاپوس نام گذاری شده است و تا چهارمین روز نخست بازی های جام جهانی حدود ۲۰۰ هزار شرکت کننده داشتیم که یک میلیون بار، رقابت کردند.

ملک آبادی ادامه داد: پیش بینی اینترنتی مسابقه اختاپوس در دو بخش تک به تک و تاکاپ انجام می‌شود. تک به تک شامل پیش‌بینی دقیق تمام مسابقه های جام جهانی است در بخش تاکاپ، پیش‌بینی مسیر جام جهانی از گروهی تا فینال صورت می‌گیرد. شرکت کننده تیم‌های صعود کننده از هر هشت گروه را مشخص و در ادامه حدس می‌زند که در مراحل حذفی و فینال چه اتفاقی می‌افتد

تهیه کننده برنامه «جام ۲۲» خاطرنشان کرد: برای حمایت از تیم ملی پویش «تا پای جان برای ایران» که شعار تیم ملی هم هست، راه اندازی کردیم که همدلی و یک صدایی مردم ایران را نشان می دهد و این که مردم از تیم ملی حمایت می کنند و خوشبختانه بازتاب بسیار خوبی داشته است و مردم از طریق پیامک دلنوشته های خود را در خصوص حمایت از تیم ملی ابراز می کنند و تا کنون چندده هزار پیامک به برنامه ارسال شده است

مسابقه «تله کیو» هم با تلوبیون داریم که سئوالات درباره اطلاعات درخصوص تیم ملی و جام جهانی فوتبال است و مردم به صورت برخط به سئوالات مطرح شده در تلوبیون پاسخ می دهند.

وی درباره‌ی استودیو و بخش های مختلف برنامه هم توضیح داد: یک استودیو در تهران ساخته شده که شامل دکوری به وسعت ۶۰۰ متر و در ۲۳۰ درجه است. محمدرضا درخشان کارگردان برنامه های «خندوانه» و «دورهمی»، کارگردانی برنامه  «جام ۲۲» را هم برعهده دارد و حسین حاتمی هم کار نورپردازی را انجام می دهد.

تهیه کننده برنامه «جام ۲۲ » خاطرنشان کرد: تمامی همکارانم تلاش می کنند یک برنامه بدیع و تازه به فوتبال دوستان تقدیم کنند و تمام اتفاقات جام جهانی را که در کشور میزبان روی می دهد، روایت کنیم.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار