رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

برنامه «مثبت کام شیرین» امروز سه‌شنبه ۱۵ آذر موضوع «زیست عاشقانه» را با پرسش و پاسخ‌هایی بیشتر مورد بررسی قرار می‌دهد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این برنامه در قسمت چهارم فصل جدید خود دوست داشتن و دوست داشته شدن از سوی همسر را مورد بررسی قرار می‌دهد. توانایی […]

برنامه «مثبت کام شیرین» امروز سه‌شنبه ۱۵ آذر موضوع «زیست عاشقانه» را با پرسش و پاسخ‌هایی بیشتر مورد بررسی قرار می‌دهد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این برنامه در قسمت چهارم فصل جدید خود دوست داشتن و دوست داشته شدن از سوی همسر را مورد بررسی قرار می‌دهد. توانایی ابراز علاقه، شناخت احساسات طرفین، دوست داشتن خود، شیوه صحیح ابراز احساسات در خانواده و … از جمله سرفصل‌های این قسمت از برنامه است.
فصل جدید «کام شیرین» شنبه و دوشنبه با حضور کارشناس برنامه دکتر رضا نظری و مهمانان حاضر در استودیو به بررسی موضوعات پیرامون روابط زوجین و آموزش مهارت‌های توسعه فردی و زندگی زناشویی می‌پردازد و یکشنبه و سه‌شنبه نیز با نام « مثبت کام شیرین» ضمن تکمیل بحث روز پیش به پیامک‌های مردمی پاسخ داده و با یکی از مخاطبین به صورت تلفنی گفت‌وگو می‌کند.
برنامه «کام شیرین» کاریست از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی مرتضی یعقوبی که از شنبه تا سه‌شنبه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود. بازپخش این برنامه روز بعد ساعت ۱۳:۳۰ خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار