رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
  • السبت ۱۳ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 4 February

در پی استقبال از ششمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور، مهلت ارسال اثر به این رویداد برای عموم علاقه‌مندان تا ۵ دی ۱۴۰۱ تمدید شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، دبیرخانه المپیاد ششم اعلام کرد: تمامی نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال علاقه‌مند به شرکت در ششمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان […]

در پی استقبال از ششمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور، مهلت ارسال اثر به این رویداد برای عموم علاقه‌مندان تا ۵ دی ۱۴۰۱ تمدید شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، دبیرخانه المپیاد ششم اعلام کرد: تمامی نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال علاقه‌مند به شرکت در ششمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان از سراسر کشور، تا پنجم دی ماه ۱۴۰۱ فرصت دارند تا آثار خود را جهت شرکت در دو بخش ایده (شخصیت‌پردازی) و فیلم به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

تمدید این مهلت تا ۵ دی ماه همچنین برای سایر نهادهای مرتبط با فیلم کوتاه از جمله دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در مناطق مختلف کشور در نظر گرفته شده و آن‌ها می‌توانند آثار منتخب نوجوانان را در بخش‌های مذکور، به المپیاد ششم ارسال کنند.

ششمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور به همت بنیاد سینمایی فارابی از ۳۰ دی تا ۳ بهمن ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای اطلاع از جزییات و فراخوان المپیاد می‌توانند به نشانی http://portal.icff.ir و https://rubika.ir/farabiolympiad مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار