رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۶ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Tuesday 28 March

ویژه برنامه «قهرمان من» همزمان با ولادت بانوی اسلام حضرت فاطمه سلام الله و روز زن روانه آنتن شبکه رادیو ورزش می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رادیو ورزش؛ با توجه به گرامیداشت مقام زن و مادر و همچنین تاثیر و اهمیت آنان در بالندگی جامعه و حضور مادران ورزشکار در […]

ویژه برنامه «قهرمان من» همزمان با ولادت بانوی اسلام حضرت فاطمه سلام الله و روز زن روانه آنتن شبکه رادیو ورزش می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رادیو ورزش؛ با توجه به گرامیداشت مقام زن و مادر و همچنین تاثیر و اهمیت آنان در بالندگی جامعه و حضور مادران ورزشکار در کشور و نقش موثر آنان در رشد و بالندگی فرزندان و در نهایت داشتن جامعه‌ای سالم، شبکه رادیویی ورزش همزمان شدن روز زن با تولد بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه را با ویژه برنامه «قهرمان من»، مخاطبین خود را در این روز همراهی می‌کند.
این ویژه برنامه با بخش‌های مختلفی از جمله “به نام مادر” درباره مادران شهدا، “مادرانه” که به نقش حمایتی و حضور مادران ورزشکار در کنار فرزندان خود در رقابت‌های ورزشی می پردازد، همراه است.
همچنین ارتباط زنده با حرم حضرت معصومه سلام الله، حضور بانوان ورزشکار به همراه مادران در استودیو، اجرای نمایش، پخش ترانه و اجرای موسیقی زنده از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه به شمار می‌رود.
البته مسابقه ای هم در این برنامه برای مخاطبین با موضوع ارسال بهترین جمله و خاطره در خصوص مادران در نظر گرفته شده است.

«قهرمان من» روز جمعه ۲۳ دی ماه از ساعت ۹ صبح به مدت ۱۸۰ دقیقه با تهیه کنندگی سحر مستدام، گویندگی لاله جلال آبادی و بتول مرادی، نویسندگی عادله گلستانی و سمیرا جعفری، بازیگری مریم باقری و آیتم‌سازی پریسا پیرهادی، فاطمه السادات شاه حسینی و معصومه کیانی روانه آنتن رادیو ورزش موج اف ام ردیف ۹۲ مگاهرتز می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار